۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند  | 2018 3 Monday
رییس ستاد انتخابات استان قزوین اعلام كرد: كار اخذ رای در استان همزمان با سراسر كشور آغاز شد رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: كار اخذ رای در استان قزوین همزمان با سراسر كشور آغاز شد.
حسن جمشیدیها: حضور حداكثری مردم در انتخابات، حماسه سیاسی را خلق می‌كند. رییس سازمان صنعت؛ معدن و تجارت استان قزوین گفت: حضور حداكثری مردم در انتخابات، حماسه سیاسی را خلق می‌كند.
رئیس ستاد انتخابات استان: انتخاباتی پرشور و سالم در قزوین برگزار می كنیم مقدمات ،تمهیدات و امكانات و شرایط لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در 6 شهرستان و 19 بخش استان قزوین فراهم شده است.
محمدحسین شفیعی‌ها : توان نامزدها به جای تبلیغات ملاک انتخاب باشد دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان قزوین با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات، از آنان خواست تا توان افراد را به جای تبلیغات اغواگرانه برخی نامزدها ملاک انتخاب قرار دهند.
شهردار قزوین : حضور در انتخابات اعتقاد به نظام و رهبری است شهردار قزوین با صدور بیانیه‌ای مردم را به حضور فعال در انتخابات فرا خواند و حضور در انتخابات را اعتقاد به نظام و رهبری دانست.
رئیس‌کل دادگستری قزوین تأکید کرد: برخورد قضایی با برهم‌زنندگان نظم انتخابات رئیس‌کل دادگستری استان قزوین بر برخورد قضایی با برهم‌زنندگان نظم عمومی انتخابات تأکید کرد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی قزوین : تحقق اشتغالزایی در بخش کشاورزی با کمترین اعتبار رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: با کمترین اعتبارات در بخش کشاورزی، می‌توان به اشتغالزایی و افزایش ثروت تحقق بخشید.
اطلاعیه دادسرای عمومی و انقلاب قزوین دادسرای عمومی و انقلاب قزوین با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از شهروندان جهت حضور در انتخابات و خلق حماسه سیاسی به متخلفان انتخاباتی هشدار داد
اعمال قانون برای 11 واحد صنفی متخلف در قزوین رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین گفت: پلیس امنیت عمومی قزوین در اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی پنج واحد صنفی را پلمب و به شش واحد اخطار کتبی دادند.
محمد حسین شفیعی ها: رسانه‌های مجازی در ایجاد نشاط انتخاباتی تاثیرگذارند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: رسانه‌ها با عمل به رسالت سنگین خود با تبیین مصادیق توانمندی نامزدهای شایسته می‌توانند در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی تاثیرگذار باشند.
صفحه 160 از 164  اول  قبلی   155    156    157    158    159    160    161    162    163    164   بعدی  

مرندی والیبالیست قزوینی به اردوی جهانی دعوت شددفن بهداشتی ۳۰۰ کیلوگرم تلفات طیور در قزوینقزوین در سالی که گذشتسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده است300 کیلوگرم طیور تلف شده در قزوین به شکل بهداشتی دفن شدندتوصیه های مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین در سفرهای نوروزیفضای تبلیغاتی شهر قزوین در آستانه نوروز تغییری نکرده استتکنولوژی های نوین برای مقابله با زمین خواری استفاده شونداجرای فاز یک جاده قزوین-کلاچای به زودی آغاز می شودسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده استگردشگری روستایی را در نوروز رونق می دهیماستان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی استجاده های استان قزوین با ۵۰ دوربین هوشمند کنترل می شودتعهدات صدور صادرات غیرنفتی در قزوین تحقق یافته استتلاش تیم اقتصادی قزوین در حوزه صادرات قابل تقدیر استقزوین در صیانت از اراضی ملی ومبارزه با زمین خواری موفق بوده استجرائم مشهود در عرصه منابع طبیعی نیازمند حکم قضایی نیست۹۱ مسجد در استان قزوین برای مراسم اعتکاف آماده می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه هفت هزار نفر از خدمات مراکز اعتیاد بهزیستی قزوین بهره مند شدند
دستمزد های چالش برانگیزبازیگر پیشکسوت در کنار همسر دوم و جوانش + عکسماجرای عاشق شدن کتایون ریاحی در برنامه دورهمی + فیلمعکس | ارتباط نزدیک مشایی با همسر مرحوم دکتر فاطمیمی گویند ما می خواهیم مذاکره کنیم با ایران دربا ره ی حضورش در منطقه! به شما چه مربوط است؟ شما چرا در منطقه هستید؟واکنش بعیدی نژاد به اخبار مربوط به ارتباط همسر وزیر امور خارجه مصدق با مشایی"مه لقا باقری" با موهای آبی و مانتو قرمز + عکسنشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری برای حداقل دستمزد 97پشت پرده مجری گری محمدرضا گلزار در تلویزیوننشست جداگانه وزیر کار با نمایندگان کارگریواکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به شایعات در خصوص حساب بانکی 600 میلیاردیپاسخ رضایی به یاوه گویی ولیعهد عربستاننظر شورای نگهبان درباره بند اختلافی لایحه بودجه 97 در مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شدمحسن چاوشی عزادار شداینم بقایی در زندان!ماجراجویی های سفیر آلمان در ایرانعکس روز نشنال جئوگرافیکوقت نداری شکایت نکنآیت الله امامی کاشانی:مسئولان جدیت بیشتری برای حل مشکلات مردم داشته باشند/ایران از لحاظ معنویت در جهان سرآمد استپشت پرده اعتراض کشاورزان در نمازجمعه اصفهان چیست؟