۱۳۹۶ سه شنبه ۲۵ مهر  | 2017 10 Tuesday

اقتصاد

صفحه 10 از 651  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

پایگاه بسیج جهاد کشاورزی، آمادگی اجرای طرح های کلان بخش را دارد فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی گفت: پایگاه بسیج جهاد کشاورزی بستر مناسبی برای اجرای طرح های بخش کشاورزی است و آمادگی برای اجرای این مهم را دارد.
اقتصاد مقاومتی یک استراتژی و پدیده اقتصادی است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی یک استراتژی و پدیده اقتصادی است اما باید از منظر فرهنگ به آن نگاه کرد تا بتوانیم موفق عمل کنیم.
بهره برداری از چند طرح عمرانی در شهرستان البرز در مراسمی با حضور معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور و استاندار قزوین چند طرح عمرانی در شهرستان البرز افتتاح شد.
بهره برداری از ۲ طرح عمرانی- کشاورزی در شهرستان قزوین دو طرح عمرانی کشاورزی در شهرستان قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.
افتتاح ۲۴ پروژه آموزشی و پرورشی در استان قزوین مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: همزمان با هفته دولت و آغاز سال تحصیلی ۲۴ پروژه آموزشی و پرورشی با ۱۷۲ کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۲۴۶ میلیارد ریال افتتاح می شود.
عمران و آبادانی موقوفات با جدیت ادامه دارد رئیس بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور گفت: توسعه و عمران موقوفات در مناطق مختلف کشور را با مشارکت خیرین و واقفان با جدیت دنبال می کنیم.
حمایت صندوق توسعه بخش کشاورزی از تولیدکنندگان کشمش رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین گفت: تولیدکنندگان کشمش توسط صندوق توسعه بخش کشاورزی حمایت می شوند.
گزارشی از کارنامه دولت یازدهم در قزوین؛ دیار شهید رجایی افزایش 27 درصدی سرمایه گذاری صنعتی، تجهیز 20 هزار هکتار اراضی کشاورزی به آبیاری مدرن، جذب 401 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در پسابرجام و رشد 200 میلیون دلاری صادرات تنها گوشه ای از دستاوردهای . . .
معاون رئیس جمهور فردا به قزوین سفر می کند دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان قزوین گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان برای افتتاح چند طرح زیربنایی، درمانی و ورزشی و شرکت در همایش راه شهید رجایی فردا به قزوین سفر می کند.
صفحه 10 از 651  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر
کمیته مشورتی سازمان‌های مردم نهاد در شهرداری قزوین تشکیل می‌شودپرداخت مطالبات گندم کاران استان قزوینادامه متروی هشتگرد به قزوین یک مطالبه عمومی است/ مخالفت نکنید قزوین؛ استانی مهم و اثرگذار در سطوح ملی استخرید تجهیزات آبیاری نوین برای 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی قزوین سه شنبه های بدون خودرو، پویشی کم رمق در قزوینتمامیت خواهی ترامپ ،حقانیت ایران را بیشتر نمایان کردرونمایی از کتاب«نفس گرم خطبه» در قزوین می بایست نظام تربیتی درستی برای دانش آموزان فراهم سازیم مذاکره برجام به یک الگو برای حل مسایل پیچیده بین المللی تبدیل شده است حمایت از معلولان در سایه اشتغالزاییطرح های نیمه تمام عمرانی قزوین و کمبود اعتبارافتتاح نخستین نمایشگاه خانه ایرانی، کالای ایرانی در قزوین مهر و موم 24 آسانسور غیراستاندارد در قزوینتحویل یک میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه شهید رجایی اعتیاد، ریشه همه آسیب های اجتماعی استسخنان ترامپ یاوه گویی استآسانسورهای دولتی و عمومی در قزوین استاندارد نیستهزینه های تولید در بخش صنعت باید کاهش یابدمطالبات گندم‌کاران تا پایان مهرماه واریز می‌شود
تیپ امیر جعفری و همسرش در یک رستوران شیک! + عکسماجرای گازکشی خارج از طرح ویلای وزیر سابق اقتصاد +عکسمردم هیچ اعتنایی به سخنان ترامپ نکردند/ صیانت از اشتغال موجود در کنار ایجاد شغل جدید امری ضروری استبابک زنجانی: پول دارم، ولی یک ریال هم نمی دهم!"صلح کارت" برای کهنه سربازان دفاع مقدس صادر می شودحاشیه هایی از اولین نشست خبری شهردار تهران: نیش و کنایه خبرنگاران تا خنده های ممنوع التصویریآماده باش نیروهای امدادی با توجه به وقوع طوفان در مازندران/ ضرورت توجه به هشدارها و توصیه ها برای جلوگیری از خسارتمدرک تحصیلی دختر استخدام شده نماینده مجلس چیست؟عکس : لباس پلیس ایران عوض می شودبرخوردبالگرد با کابل برق + فیلمواکنش سپاه به شادی خیابانی در کردستان ایران پس از برگزاری رفراندومطومار اعتراضی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در محکومیت یاوه گویی های ترامپعکس خانوادگی از نرگس محمدی و همسرش! + عکسراوی هشت سال دفاع مقدس به خیل یارانش پیوستبیشترین نیروی حق التدریس و نهضتی خانم هستندمشکلات سلفی گرفتن در فضا + عکسگفتگوی خواندنی با همسر فرمانده شهید حججی4 خاصیت جالب سرمه کشیدن برای چشممقایسه عجیب احمدی نزاد و روحانی توسط مطهریبا این سازه شخصیت شما برای اجتماع هویدا می شود + تصاویر
سلطانی فر:مردم ما به این نتیجه رسیدند که می شود در سایه حکومت دینی دموکراسی داشت/ در حوزه مشارکت های اجتماعی ابتدای راه هستیم/ هنوز نمی دانیم سمن ها فقط باید فکر کنند یا متصدی هستند/ باید بدانیم ساختار مجلس جوانان چه باید باشدکمک رهبر انقلاب به آوارگان مسلمان و مظلوم میانماراظهارات خواننده مشهور زن درباره همسر فوتبالیستشدلیل استفاده نکردن ترامپ از گزینه نظامی علیه ایران از نظر سردار سلامیکمبود انار شایعه ای بیش نیستتشکیل جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست جمهورحریق گسترده در خیابان شهید رجاییدرگیری مسلحانه در اطراف فرودگاه بین المللی لیبیروسیه درخواست ضدایرانی رژیم صهیونیستی را رد کردشکایت دادستان شهر مادرید علیه ستاره رئال!دریافت اطلاعات از مهاجراناستخدام کارگر جوشکار و تراشکارتمرینات نظامی در افغانستانپیروزی نفت در جدال بحران زاده هاعاشقانه ای دیگر با گلزار، ساره بیات و هومن سیدیفوری/ بارزانی تسلیم شد + نقشه میدانیآذرمهر: دختران تهران با غیرت مبارزه کردند و مقتدرانه قهرمان شدیمصدای چند انفجار شام امروز در کابل و ننگرهار شنیده شده استافتتاح نخستین مرکز درمان و بازتوانی مادر و کودک معتادپیروزی نفت تهران مقابل استقلال خوزستان