۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي  | 2017 1 Wednesday

محمدیه ، الوند و شهرصنعتی

صفحه 7 از 109  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر

امروز معرفی سه وزیر جدید به مجلس امروز سه وزیر جدید به مجلس معرفی می‌شوند؛ «محمدعلی نجفی» برای وزارت آموزش‌وپرورش؛ «سیدرضا صالحی‌امیری» برای وزارت ارشاد و «مسعود سلطانی‌فر» برای ورزش و جوانان. آنها قرار است جایگزین «علی‌اصغر فانی»، «...
شرکت شهرک‌های صنعتی با اتاق بازرگانی قزوین‌ تفاهم نامه امضا کردند در راستای همکاری های مشترک برای استفاده از توانمندیهای بخش دولتی و خصوصی در حوزه صنعت استان تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اتاق بازرگانی صنایع ومعادن منعقد شد.
استاندار قزوین در نشس کارگروه رفع موانع تولید: بررسی روزانه مشکل 10 واحد تولیدی در استان استاندار قزوین گفت: از اول آبان ماه امسال در نشست های کارگروه به صورت روزانه مشکل 10 واحد تولیدی راکد به منظور آغاز فعالیت دوباره آنان با همکاری بانک ها مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین: ارتقای بهره وری با آموزش نیروهای شاغل در صنایع کوچک مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: آموزشهای تخصصی برای نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی و تولیدی در راستای ارتقای مهارت، افزایش بهره وری و اثر بخشی بصورت رایگان انجام می گیرد.
تیم طرح و توسعه الوند با مقاومت البرز دیدار می کند در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتسال و از هفته ششم این رقابت ها تیم طرح و توسعه الوند 30 مهرماه /جمعه/ با مقاومت البرز دیدار خواهد کرد.
هم ناله با زینب/شام غریبان در قزوین برگزار شد سوگواران و عزاداران حسینی در قزوین با غروب آفتاب عاشورا در مراسم ویژه شام غریبان با زینب کبری (س) و یتیمان حسین (ع) هم نوا و هم ناله شدند.
داود محمدی : صبر و رشادت از رموز ماندگاری عاشورا ست - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا به آموزه‌های شهید مطهری رمز ماندگاری عاشورا فقط شهادت نیست بلکه رشادت و صبر نیز هست.
معاون استاندار تصریح کرد: نوید کسب و کار و تولید با حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: حضور سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی استان در طول چند ماه اخیر نوید بخش رونق کسب و کار و تولید است.
صفحه 7 از 109  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
نتایج نشست هم اندیشی با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر شال برگزار شد۹۰ درصد مدیران روابط عمومی های استان قزوین تحصیلات دانشگاهی دارندبودجه ۵۱۶ میلیارد تومانی شهرداری قزوین تقدیم شورا شدطرح تحول سلامت؛ دستاورد مهم دولت تدبیر و امید شناسایی یک هزار و 302 نیروی کار غیرمجاز خارجی در استان قزوینروستا خواری در قزوین، پدیده ای با حرکت تدریجی مبنای دولت در اطلاع رسانی؛صداقت،شفافیت و عقلانیت است کلنگ زنی شهرک خودرو همزمان با ایام الله دهه فجر چشم امید مردم به خدمات شهرداری‌هاست پیشخوان روزنامه های صبح استان / چهارشنبهپیشخوان روزنامه های صبح کشور/ چهارشنبهزنگ خطر سکته مغزی در ایران به صدا در آمده استاین میوه‌ها را با هم نخورید! برگزاری ۲۸۷ نشست کتاب خوان در استان قزوین رعایت عدالت در بهره برداری از منابع آب ضروری استترویج حجاب و عفاف باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شودبرگزاری نمایشگاه توانمندیهای بانوان قزوینی دهه فجردغدغه ما در شورای فرهنگ عمومی شناسایی و حل مشکلات اجتماعی استرعایت عدالت در بهره برداری از منابع آب ضروری است
یک مریخی مسلح را در این سیاره پیدا کرده ایم +عکسوزیر دفاع با شهید زنده لرستانی دیدار کردتلویزیون دست به دامن گوگوش می شود؟!ما را با شورای نگهبان دعوا نیاندازید/ 700 هزار شغل ایجاد کردیم/ همه تحریم ها علیه ایران برداشته شده/ حرف های ترامپ درباره برجام شعار استشهدای ایرانی روی تی شرت در لندن + عکساین مشاغل در سال 2017 پرطرفدارترین هستندطرح تجزیه ایران به 5 کشور ازسوی جمهوری آذربایجان / باز هم باید اغماض کرد؟مشاور سردار سلیمانی رهسپار سفارت ایران در عراق می شود+ زندگینامه سفرای قبلیآخرین جشن تولد آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار همسرشان + عکسعکس/آبفشانهای صحرای نواداراه برای بازنشستگی زنان کارگر باز شدشراکت میلیاردی سرمایه گذاران جوان با آقازاده ابتکار + سندآیا لیندسی لوهان مسلمان شده است؟!!واکنش مردم به شلیک پدافند هوایی در تهرانهمسر شهید علیمحمدی: وقتی به روند حفاظتی اش اعتراض کردم گفتند " فکر کن همسرت در تصادف کشته شده!" / نمی خواهم حرفهایی بزنم تا شهید را بیشتر کنار بگذارند!ناگفته های کرباسجی از همنشینی با آیت الله هاشمییادداشت قابل تامل خلبان مشهور ایرانی در باره ایرباستصویر: طواف هواپیمای جدید ایرباس به دور حرم امام رضا(ع)خبر خوش برای بانوان شاغل/با 20 سال سابقه کار بدون محدودیت سنی بازنشسته شویدعکسی دیده نشده از آخرین جشن تولد آیت الله هاشمی(ره) در کنار همسرش