۱۳۹۸ جمعه ۲۴ آبان  | 2019 11 Friday
صفحه 3 از 178  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان قزوین آغاز شد رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین از آغاز خرید حمایتی گوجه فرنگی از کشاورزان استان قزوین خبر داد.
مطالبات گندم‌کاران قزوینی پرداخت شد بهای گندم خریداری شده به شکل تضمینی از کشاورزان قزوینی در سال جاری، به طور کامل به حساب آنان واریز شده است.
۲۵ هزار تن زیتون در باغات استان قزوین تولید می شود مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با زیر کشت رفتن ۹ هزار هکتار از باغت استان به محصول زیتون پیش بینی می شود ۲۵ هزار تن زیتون از این باغات برداشت شود.
برداشت انگور از باغ‌های شهرستان البرز آغاز شد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت‌: عملیات برداشت محصول انگور بیدانه و عسگری از سطح 590 هکتار از باغ‌های این شهرستان آغاز شده است‌.
معرفی کشاورزان قزوینی برای دریافت ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات فنی کشاورزان شهرستان قزوین امسال برای دریافت ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات در قالب کمک‌های فنی و اعتباری به بانک‍ها معرفی شده‌اند.
تولید کنندگان قزوین نهاده های کشاورزی دریافت می کنند معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: تولید کنندگان دامی با ثبت مشخصات در سامانه بازارگاه می توانند نهاده های کشاورزی مورد نیاز خود را دریافت کنند.
کشت کلزا در اراضی زراعی شهرستان البرز آغاز شد همزمان با نزدیک شدن به آغاز سال زراعی جدید، کشت کلزا در اراضی کشاورزی شهرستان البرز شروع شد.
خرد شدن اراضی تهدید جدی در حوزه کشاورزی است رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: خرد شدن اراضی کشاورزی تهدید جدی در امر کشاورزی است.
گندم قزوین جزو باکیفیت‌ترین‌های این محصول در کشور شد گندم برداشت شده در استان قزوین سال زراعی جاری به لحاظ کیفیت در بین پنج استان برتر قرار گرفته است.
صفحه 3 از 178  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
سهم استان قزوین از آب شاهرود احیا شودتوزیع آب در کشور علمی و هوشمندانه نیستزادآوری پرنده سنقر گندم‌زار در قزوین ثبت شدآب شهرک‌های صنعتی باید از پساب‌ها تامین شودکشف ۲ تن چوب قاچاق در تاکستان پسماند واحدهای فرآوری معدنی در قزوین مدیریت نمی‌شودحفظ محیط زیست از شاخص‌های اصلی در اجرای پروژه‌هاست۲۶۷ قزوینی با کمک صندوق کارآفرینی امید مشغول به کار شدندهفت درصد جمعیت باسواد قزوین عضو کتابخانه‌ها هستندآغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره­ ی مجلس شورای اسلامی از ۱۰آذر ماهروند آبرسانی از سد طالقان به قزوین تسریع شود۱۳ واحد تملیکی در تاکستان باید سریع‌تر به تولید بازگردند۱۰۰ تصفیه خانه فاضلاب در کشور احداث می‌شودهمه دستگاه‌ها برای امنیت و سلامت انتخابات تلاش کنندکیفیت پایین آرد نان در استان قزوین ساماندهی شوداصفهان و فارس میزبان دهیاران قزوینورزشکاران قزوین در جام خوشه چین به ۲ قهرمانی دست یافتند۵۵۰۰ واحد مسکونی در استان قزوین احداث می شودشناسایی ۹۹ فرصت سرمایه‌گذاری در قزوینمعاون وزیر نیرو از طرح انتقال آب سد طالقان به آبیک بازدید کرد
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!