۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند  | 2018 3 Monday
صفحه 10 از 114  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

صدور قرار مجرمیت برای قاتل عضو جدید شورای شهر شال رئیس دادگاه عمومی بخش شال از تکمیل تحقیقات و صدور قرار مجرمیت پرونده قتل عضو جدید شورای اسلامی شهر شال برای قاتل خبر داد.
دادستان قزوین تصریح کرد: اشراف کامل دستگاه قضا بر فضای مجازی/ الزام رعایت قانون و مسائل دینی - دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت:کسانی که در فضای مجازی فعالیت می کنند باید به قواعد حقوقی و همچنین مبانی و اعتقادات دینی پایبند باشند در واقع این فضا هم باید توأم با قانون مداری باشد
بازداشت معاون سابق یک بانک در الوند به علت اختلاس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از بازداشت معاون سابق یکی از بانک های شهر الوند به اتهام اختلاس خبر داد.
قتل خانم وکیل ناشی از اختلافات خانوادگی بود دادستان قزوین گفت: بر اثر تیراندازی ناشی از یک اختلاف خانوادگی خانم وکیل در دفتر کار خود به قتل رسید و یک نفر نیز مجروح شد.
رئیس کل دادگستری قزوین به سمت رئیس سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد ئیس کل دادگستری قزوین به سمت معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی منصوب شد.
بازداشت کارمند گمرک در شهرستان البرز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از بازداشت یکی از کارکنان گمرک شهرصنعتی البرز به اتهام دریافت رشوه خبر داد.
نامزد سابق شورای شهر الوند با قید وثیقه آزاد شد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز گفت:یکی از نامزدهای سابق شورای شهر الوند که به علت خرید و فروش رای و خیانت در امانت بازداشت شده بود، امروز با قید وثیقه آزاد شد.
علت قانون گریزی فقر فرهنگی است رئیس کل دادگستری استان قزوین رعایت حقوق شهروندی را امری مهم برشمرد و گفت: رعایت قانون و قانونمداری یکی از شاخصه های حقوق شهروندی است از این رو قانون گریزی ریشه در فقر فرهنگی دارد.
دادستان آبیک: ۳ جوینده گنج در آبیک به دام مرگ افتادند دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک گفت: شب گذشته سه نفر که مشغول کَند و کاری برای یافتن گنجی در منزل فردی در شهر آبیک بودند، به دلیل افتادن در چاه، جان خود را از دست می‌دهند.
صفحه 10 از 114  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

مرندی والیبالیست قزوینی به اردوی جهانی دعوت شددفن بهداشتی ۳۰۰ کیلوگرم تلفات طیور در قزوینقزوین در سالی که گذشتسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده است300 کیلوگرم طیور تلف شده در قزوین به شکل بهداشتی دفن شدندتوصیه های مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین در سفرهای نوروزیفضای تبلیغاتی شهر قزوین در آستانه نوروز تغییری نکرده استتکنولوژی های نوین برای مقابله با زمین خواری استفاده شونداجرای فاز یک جاده قزوین-کلاچای به زودی آغاز می شودسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده استگردشگری روستایی را در نوروز رونق می دهیماستان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی استجاده های استان قزوین با ۵۰ دوربین هوشمند کنترل می شودتعهدات صدور صادرات غیرنفتی در قزوین تحقق یافته استتلاش تیم اقتصادی قزوین در حوزه صادرات قابل تقدیر استقزوین در صیانت از اراضی ملی ومبارزه با زمین خواری موفق بوده استجرائم مشهود در عرصه منابع طبیعی نیازمند حکم قضایی نیست۹۱ مسجد در استان قزوین برای مراسم اعتکاف آماده می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه هفت هزار نفر از خدمات مراکز اعتیاد بهزیستی قزوین بهره مند شدند
دستمزد های چالش برانگیزبازیگر پیشکسوت در کنار همسر دوم و جوانش + عکسماجرای عاشق شدن کتایون ریاحی در برنامه دورهمی + فیلمعکس | ارتباط نزدیک مشایی با همسر مرحوم دکتر فاطمیمی گویند ما می خواهیم مذاکره کنیم با ایران دربا ره ی حضورش در منطقه! به شما چه مربوط است؟ شما چرا در منطقه هستید؟واکنش بعیدی نژاد به اخبار مربوط به ارتباط همسر وزیر امور خارجه مصدق با مشایی"مه لقا باقری" با موهای آبی و مانتو قرمز + عکسنشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری برای حداقل دستمزد 97پشت پرده مجری گری محمدرضا گلزار در تلویزیوننشست جداگانه وزیر کار با نمایندگان کارگریواکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به شایعات در خصوص حساب بانکی 600 میلیاردیپاسخ رضایی به یاوه گویی ولیعهد عربستاننظر شورای نگهبان درباره بند اختلافی لایحه بودجه 97 در مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شدمحسن چاوشی عزادار شداینم بقایی در زندان!ماجراجویی های سفیر آلمان در ایرانعکس روز نشنال جئوگرافیکوقت نداری شکایت نکنآیت الله امامی کاشانی:مسئولان جدیت بیشتری برای حل مشکلات مردم داشته باشند/ایران از لحاظ معنویت در جهان سرآمد استپشت پرده اعتراض کشاورزان در نمازجمعه اصفهان چیست؟