۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند  | 2018 3 Monday
صفحه 91 از 114  اول  قبلی   86    87    88    89    90    91    92    93    94    95    96   بعدی  آخر

منع عرضه قلیان در قزوین علی‌الدوام ماندگار است دادستان عمومی و انقلاب قزوین اجرای طرح منع ارائه قلیان در اماکن عمومی این استان را علی‌الدوام ماندگار دانست و برخورد با متخلفان در صورت مشاهده عرضه قلیان در مراکز عمومی را یادآور شد.
قطار تغییرات در استان شتاب گرفت از فرمانداری منوچهر حبیبی تا مشاوری سعید میربها منوچهر حبیبی، کریم حبیبی، ارسلان قاسمی و سعید میربها امروز احکام خود را از استانداری دریافت کردند.
میزان خطا و اشتباه کارشناسان باید کاهش یابد رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: امروز مبانی نظر کارشناسان در بسیاری از موارد مبنای رأی قاضی است در نتیجه باید میزان انحراف، خطا و اشتباه را کاهش دهیم.
دادستان قزوین از خسارت 18 میلیاردی آتش سوزی انبار روغن خبر داد به دنبال آتش سوزی انبار روغن روز سه شنبه هفته گذشته در قزوین، اخبار کشته شدن دهها نفر در این حادثه تکذیب شد.
863 بطری مشروبات الکلی در قزوین امحا شد با حضور جمعی از مسئولین نیروی انتظامی و قضائی محمدیه ظهر پنجشنبه 863 بطری مشروبات الکلی در قزوین امحا شد.
راه اندازی ستاد پیشگیری از وقوع جرم در بخش قضایی شال رییس دادگاه بخش شال از توابع شهرستان بویین زهرا گفت: امسال ستاد پیشگیری از وقوع جرم در این بخش تجهیز و هسته های این ستاد پیش بینی خواهد شد.
صفحه 91 از 114  اول  قبلی   86    87    88    89    90    91    92    93    94    95    96   بعدی  آخر

مرندی والیبالیست قزوینی به اردوی جهانی دعوت شددفن بهداشتی ۳۰۰ کیلوگرم تلفات طیور در قزوینقزوین در سالی که گذشتسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده است300 کیلوگرم طیور تلف شده در قزوین به شکل بهداشتی دفن شدندتوصیه های مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین در سفرهای نوروزیفضای تبلیغاتی شهر قزوین در آستانه نوروز تغییری نکرده استتکنولوژی های نوین برای مقابله با زمین خواری استفاده شونداجرای فاز یک جاده قزوین-کلاچای به زودی آغاز می شودسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده استگردشگری روستایی را در نوروز رونق می دهیماستان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی استجاده های استان قزوین با ۵۰ دوربین هوشمند کنترل می شودتعهدات صدور صادرات غیرنفتی در قزوین تحقق یافته استتلاش تیم اقتصادی قزوین در حوزه صادرات قابل تقدیر استقزوین در صیانت از اراضی ملی ومبارزه با زمین خواری موفق بوده استجرائم مشهود در عرصه منابع طبیعی نیازمند حکم قضایی نیست۹۱ مسجد در استان قزوین برای مراسم اعتکاف آماده می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه هفت هزار نفر از خدمات مراکز اعتیاد بهزیستی قزوین بهره مند شدند
دستمزد های چالش برانگیزبازیگر پیشکسوت در کنار همسر دوم و جوانش + عکسماجرای عاشق شدن کتایون ریاحی در برنامه دورهمی + فیلمعکس | ارتباط نزدیک مشایی با همسر مرحوم دکتر فاطمیمی گویند ما می خواهیم مذاکره کنیم با ایران دربا ره ی حضورش در منطقه! به شما چه مربوط است؟ شما چرا در منطقه هستید؟واکنش بعیدی نژاد به اخبار مربوط به ارتباط همسر وزیر امور خارجه مصدق با مشایی"مه لقا باقری" با موهای آبی و مانتو قرمز + عکسنشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری برای حداقل دستمزد 97پشت پرده مجری گری محمدرضا گلزار در تلویزیوننشست جداگانه وزیر کار با نمایندگان کارگریواکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به شایعات در خصوص حساب بانکی 600 میلیاردیپاسخ رضایی به یاوه گویی ولیعهد عربستاننظر شورای نگهبان درباره بند اختلافی لایحه بودجه 97 در مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شدمحسن چاوشی عزادار شداینم بقایی در زندان!ماجراجویی های سفیر آلمان در ایرانعکس روز نشنال جئوگرافیکوقت نداری شکایت نکنآیت الله امامی کاشانی:مسئولان جدیت بیشتری برای حل مشکلات مردم داشته باشند/ایران از لحاظ معنویت در جهان سرآمد استپشت پرده اعتراض کشاورزان در نمازجمعه اصفهان چیست؟