۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن  | 2019 1 Monday

سلامت

صفحه 1 از 771   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

پیامدهای ترسناک کمبود ویتامین D ویتامین D می تواند بر خلق و خوی انسان تاثیرگذار باشد. مطالعات مختلف ارتباط بین کمبود ویتامین D و افسردگی را نشان داده اند.
یک واحد متخلف عرضه گوشت قرمز در قزوین مهروموم شد مسئول واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: یک واحد عرضه گوشت قرمز در شهر شریفیه به دلیل تخلفات بهداشتی با دستور قضایی مهروموم شد.
نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت برگزار می شود مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین گفت: نخستین رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه سلامت برای استفاده از ایده ها و شیوه های خلاقانه در عرصه سلامت جامعه از ۱۵ آذر تا ۱۵ دی ماه برگزار می شود.
در زمان آلودگی هوا چه چیز‌هایی بخوریم؟ آلودگی هوا موضوعی عجیبی نیست. بسیاری از شهرنشینان ­آلودگی هوا را به عنوان یک معضل اجتناب‌ناپذیر قبول کرده‌اند. در این مقاله به اهمیت تغذیه درست در زمان آلودگی هوا و نقش آن بر کاهش عوارض ناشی از آلودگی...
افسردگی پس از زایمان؛ علل، علائم و درمان آن افسردگی بعد از زایمان یک بیماری جدی بوده که می‌تواند در چند ماه اول پس از زایمان رخ دهد. افسردگی بعد از زایمان می‌تواند باعث شود که شما احساس غمگین بودن، نا امیدی و پوچی کنید. همچنین ممکن . . .
مجمع خیرین سلامت بانوان در ۵۶ شهرستان کشور راه اندازی شده است مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی گفت:باراه اندازی مجمع خیرین سلامت بانوان در ۵۶ شهرستان زمینه استفاده ازظرفیت بانوان خیر در اجرای طرحهای سلامت،تجهیز مراکز درمانی و بهداشتی مهیا شده است.
ساختارهای سلامت در استان قزوین را با کمک خیرین ارتقا می دهیم رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: با کمک مجمع خیرین سلامت ضمن ارتقاء شاخص ها و ساختارهای سلامت، برای رفع مشکلات درمانی و کمبودهای تجهیزات پزشکی در استان قزوین اقدام می کنیم.
بخش درمان کشور با کمبود چهار هزار دستگاه دیالیز مواجه است مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور گفت: هم اکنون نظام درمان کشور چهار هزار دستگاه دیالیز کمبود دارد ولی موافقت های اولیه برای تامین بخشی از این تجهیزات دریافت شده است.
یک نفر به دلیل حمل غیرمجاز فراورده‌های خام دامی بازداشت شد رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: یک نفر به دلیل حمل غیر مجاز فراورده‌های خام دامی در شهر ستان البرز بازداشت و یک دستگاه خودرو نیز در این رابطه توقیف شد.
صفحه 1 از 771   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
65 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در استانآتش سوزی یک مغازه خیاطی در قزوین مهار شد7600 معلول روستایی در قزوین شناسایی شدنداحداث تراموا در قزوین از نیازهای ضروری برای کاهش بار ترافیک استکارآفرینان از بانوان فعال در عرصه مشاغل خانگی حمایت کننداحکام مربوط به پرونده های قاچاق کالا و ارز باید بازدارنده باشدروزانه ۹۵۰ هزار سفر درون شهری در قزوین انجام می شودمدیران استان قزوین در نشست ها دستاوردهای نظام را بازگو می کنندبسته‌ی حمایتی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی واریز شدمزایده‌های سوری؛ تخلف مسئولان شهرداری یک شهرمرحله جدید عرضه مرغ با قیمت تنظیم بازار در قزوین آغاز شددشمنان، سیاست جنگ اقتصادی را علیه کشور در پیش گرفته انددمای هوای قزوین افزایش می یابدخطر سقوط دکل صدا و سیمای مرکز قزوین مرتفع شدجذب سرمایه گذاری از سیاست های مدیریت ارشد قزوین استشکارچیان غیر مجاز آهو در منطقه حفاظت شده باشگل دستگیر شدندتعطیلی ۲ شرکت متخلف حمل و نقل در شهرستان تاکستان18 قطعه زمین در کاسپین به شرکت های دانش بنیان واگذار می شود116 میلیون دلار کالا از شهرک‌های صنعتی قزوین صادر شدشعر آئینی با زندگی مردم عادی عجین شده است
واکنش بهاره رهنما به انتقادها از مصاحبه اش با فائزه هاشمی/ عکستذکر اشرف غنی به همسرش برای رعایت حجاب +عکسکرباسچی روانه زندان شدآزادسازی 70 هزار متر مربع از اراضی ملی در کهریزکجنجال های دست دادن بازیگران زنبهاره رهنما و چالش عکس 10 سال پیش /عکسقیمت گوشی امروز 1 بهمن 97مداح : محمود کریمی / ایام فاطمیه 97ارتش درگذشت سردار فضائلی را تسلیت گفتعکس زیرخاکی از شقایق دهقان پشت صحنه سریالی قدیمی + عکسفارس گزارش می دهد مجید توکلی کیست و در جلسه شورای شهر تهران چه می کرد؟حسین دهباشی به 4 ماه حبس محکوم شدخطاب و عتاب استاندار به مدیرکل غایب در جلسهبازدید مرحوم آیت الله هاشمی از باغ فدک ونوشیدن آب فدکسلوک مراجع/ آیت الله فاضل گلپایگانی: آیت الله وحید به این فکر نیستندکه برای خودشان نام و نشانی داشته باشند/ توصیه می کنند که درباره اهل سنت نباید به گونه ای برخورد کنیم که تحریک آمیز باشدتکمیل 4 فرودگاه کشور تا اتمام دولت دوازدهمحکم دست دادن به افرادی که جنسیت آنها نامشخص است/ فتوای حضرت آیت الله فیاضلزوم تعامل بیشتر کانون وکلا با دادگستری در اجرای عدالت و دفاع از حقوق عامهآیت الله طالقانی به روایت فرزندآخرین وضعیت استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش