۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر  | 2018 12 Monday

در شهر

صفحه 9 از 3639  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر

کاراته کاهای قزوینی در جمع برترین های جهان چهار کاراته کا قزوینی در جمع برترین های رنکینگ فدراسیون جهانی قرار گرفتند.
۱۲ آذر عضویت سراسری رایگان در کتابخانه های عمومی استان قزوین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از عضویت سراسری رایگان در کتابخانه های عمومی استان، فردا دوشنبه ۱۲ آذر ماه خبر داد.
نمایشگاه گروهی نقاشی «طراحی و سیاه قلم» در محمدیه برپا شد نمایشگاه گروهی نقاشی « طراحی و سیاه قلم» در نگارخانه مهر حوزه هنری شهر محمدیه برپا شده است.
ثبت ۲۲ میلیون و ۸۳۴ هزار تردد در محورهای مواصلاتی قزوین مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در آبان ماه سال جاری، تردد تعداد ۲۲ میلیون و ۸۳۴ هزار و ۱۵۹ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان قزوین به ثبت رسید.
۶۴ واحد صنعتی در استان قزوین وضعیت بحرانی دارند مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: ۶۴ واحد صنعتی و تولیدی در استان قزوین با بیش از ۵۹۲۵ کارگر وضعیت بحرانی دارند.
دادستان قزوین با عوامل مخرب و آلاینده محیط زیست برخورد می کند دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: با عوامل مخرب و آلاینده محیط زیست در قزوین قاطعانه برخورد می کنیم.
دولت و مجلس زیرساخت‌های احیای کارت سوخت را فراهم کنند نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای در مرزها به خاطر همین اتفاق جان خود را از دست می‌دهند یا در برخی مواقع با انفجار این سوخت‌ها آتش‌سوزی و خسارت عظیمی به . . .
مجمع خیرین سلامت بانوان در ۵۶ شهرستان کشور راه اندازی شده است مدیرکل سلامت مجلس شورای اسلامی گفت:باراه اندازی مجمع خیرین سلامت بانوان در ۵۶ شهرستان زمینه استفاده ازظرفیت بانوان خیر در اجرای طرحهای سلامت،تجهیز مراکز درمانی و بهداشتی مهیا شده است.
صفحه 9 از 3639  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
باران و برف استان قزوین را فرا می گیردبازار میوه قزوین در آستانه شب یلدا با هیچ کمبود روبرو نیستاولین نمایشگاه اقتصاد خانواده در قزوین برگزار می شودتقویت همکاری بین آموزش و پرورش و شهرداری ضروری استشیب کاهش قیمت طلا در بازار تندتر شد۲ بوستان جدید در ناحیه شهری مهرگان احداث می شودحیات کشور به پژوهش وابسته استپرداخت به موقع حقوق کارگران در منابع دینی تأکید شده است۲۸ کارگاه علمی در هفته پژوهش در قزوین برگزار می شودباور نداشتن پژوهش مهمترین چالش کشور استتعجیل در دستیابی به نتیجه از آفت های مدیریت در ایران استپایان نامه های دانشجویی باید جنبه عملیاتی پیدا کنندپژوهش باید به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شودتفاهم نامه همکاری بین دفتر امور روستایی وکمیته امداد امام خمینی(ره)تجهیزات ایمنی بیمارستان های قزوین به روز رسانی شوداستفاده از ترکیبی رورال تی اس برای کشاورزان ممنوع شدآموزش حقوق شهروندی از برنامه های استانداری قزوین استپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبه پژوهش باید به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شودرعایت الزامات قانون کار، ضامن کاهش حوادث و سوانح کارگری
همسر مهدی بازرگان درگذشت+ عکسمجری تلویزیون کچلی ترامپ را برملا کرد +فیلمروسری عجیب مهناز افشار /عکسپر ثمرترین و کم هزینه ترین راه برای رفع مشکلات مشهد گفتگو استقول مساعد خودروسازان برای تسریع در تحویل خودرو های ثبت نامیخواجه سروی: نخستین دوره جایزه جهانی ملک برگزار می شودانتقاد دادستان تهران از تصمیمات نادرست بانک مرکزیمتاسفانه در صنعت خودروسازی تمام رفتار ها و گزینش ها سیاسی بوده استحال دانشجو و دانشگاه خراب تر از این حرف هاستحقوقم نه میلیون و 600 هزار تومان استسرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 24 آذر 1397پیام تسلیت فرمانده کل سپاه به مناسبت درگذشت سردار منصوریگفتار خداوند در روز قیامت با انسان عجولبناهای شگفت انگیز هند در تور هندفرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) به لقاءالله پیوست/ نیروی زمینی سپاه پیام تسلیت صادر کردبررسی وضعیت محکومان متواری از زندان و راهکار ها و پیشنهاداتوضعیت بازنشستگان در طرح رتبه بندی معلماندرگذشت فرمانده قرارگاه ثامن حین بررسی سلاح انفرادیبطحایی در صحن علنی مجلسواکنش زیباکلام به اظهارات رحیم پور ازغدی در نماز جمعه: اشکال اساسی ، باور ایشان به سرابی با نام مهندسی فرهنگی است