۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ آبان  | 2019 11 Wednesday
صفحه 1 از 319   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

استعلام‌های محیط زیست قزوین ۲۰ روزه پاسخ داده می‌شود اداره کل حفاظت محیط زیست قزوین به ۹۰ درصد استعلام‌های مربوط به طرح‌های سرمایه گذاری استان در کمتر از ۲۰ روز پاسخ می‌دهد.
پسماند واحدهای فرآوری معدنی در قزوین مدیریت نمی‌شود اداره کل حفاظت محیط زیست قزوین نسبت به نبود مدیریت روی پسماند واحدهای فرآوری معدنی در استان هشدار داد و آن را عامل مهمی در آلودگی محیط زیست دانست.
حفاظت از محیط زیست به فرهنگ عمومی تبدیل شود معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: حفاظت از محیط زیست باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
دفتر محیط زیست در دهکده طبیعت باراجین راه اندازی می شود رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش اداره کل محیط زیست استان قزوین گفت: در راستای نظارت بیشتر بر عملکرد دهکده طبیعت باراجین دفتر محیط زیست در این مجموعه راه اندازی می شود.
شهر قزوین با تخریب باغستان‌ توسعه نمی یابد رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: شهر به قیمت تخریب باغستان سنتی توسعه نمی یابد.
محیط زیست در حوزه پسماند نباید بازیچه مباحث اقتصادی شود مدیرکل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: مسایل مربوط به محیط زیست در حوزه پسماند نباید بازیچه مباحث اقتصادی شود چرا که در این حوزه سود و زیان مالی مطرح نیست بلکه باید به دنبال ساماندهی و مدیریت صحیح بود.
صدور ۳۰ اخطار زیست محیطی برای واحدهای صنعتی قزوین ۳۰ اخطار زیست محیطی در نیمه نخست سال جاری برای واحدهایی صنعتی و خدماتی شهرستان قزوین صادر شده است.
۱۴۹ متخلف زیست محیطی در قزوین دستگیر شدند ماموران یگان حفاظت محیط زیست قزوین در ۶ ماهه سال جاری ۱۴۹ متخلف زیست محیطی را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.
قزوین، نیازمند تشکیل کمیته‌های مردمی محیط زیست است استان قزوین برای حل مشکلات زیست محیطی نیازمند تشکیل کمیته‌های مردمی با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد است.
صفحه 1 از 319   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
لایروبی ۲۰ رودخانه در استان قزویناولین پایانه صادرات محصولات کشاورزی در قزوین ایجاد می شودتتو و سوزن‌هایی بر پیکره هویت جوانانروستاها باید محور توسعه کشور باشندتشکیل شعبه ویژه تعزیرات در قزوین برای برخورد با گران‌فروشان۶۶۰ نمایشگاه کتاب در مدارس قزوین برپا شددعوت نونهالان قزوینی به اردوی تیم ملی پهلوانیبرخی از مدارس آبیک در نوبت بعداز ظهر تعطیل استدستگیری جاعل ۱۰ میلیارد ریالی در قزوینآغاز بارش برف در آزادراه قزوین-کرجقیمت گوشت مرغ در قزوین کاهش یافت۸۰ درصد جمعیت قزوین مشمول دریافت بسته حمایت معیشتی هستندسهم صادرات استان قزوین در بازارهای بین‌المللی افزایش یابدبارش برف در جاده‌های کوهستانی استان قزوین ادامه داردپرداخت ۸۹۳۱ فقره تسهیلات ازدواج در قزوین۱۲۰ هزار نمونه خون بند ناف در کشور ذخیره سازی شده استبنیاد برکت تاکنون ۱۲ مدرسه در قزوین ساخته استسهم ۳۳ درصدی زنان در سمن‌های قزوینکشتی گیران پهلوان نوجوان در قزوین اردو می زنندکالاهای اساسی و نهاده های کشاورزی در قزوین ذخیره شده است
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!