۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند  | 2018 3 Monday
صفحه 67 از 75  اول  قبلی   62    63    64    65    66    67    68    69    70    71    72   بعدی  آخر

هنرمندان صنایع دستی از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار می شوند هنرمندان صنایع دستی استان قزوین برای برخورداری از مزایای بیمه تامین اجتماعی قالی‌بافان، بافندگان و شاغلان صنایع دستی شناسه‌دار، در آزمون گواهی صلاحیت حرفه‌ای ثبت‌نام کردند.
«قصر مروان» کجاست؟ قلعه مروان یا همان قصر مروان خلیفه اموی در شمال روستای کندوله از توابع بخش دینور، شهرستان صحنه در استان کرمانشاه قرار دارد.
حضور هنرمند قزوینی در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و هدایای برلین- آلمان هنرمند برجسته رشته زیور آلات سنتی استان قزوین به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در معتبرترین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی جهان كه در برلین- آلمان برگزار می‌شود حضور خواهد داشت.
محل های زیرزمینی عجیب در دنیا این قبرستان عجیب و وحشتناک در زیر شهر پاریس واقع شده است. در بعضی از مکان های این قبرستان جمجمه ها و اسکلت ها را به شکل صلیب در کنار هم قرار داده اند....
آموزش آشنایی با سفال‌های دوران اسلامی در استان قزوین به منظور ارتقای سطح علمی كارشناسان باستان‌شناسی دوره آموزش تخصصی آشنایی با سفال‌های دوران اسلامی (از صدر اسلام تا اواخر دوره قاجار) دراستان قزوین برگزار شد.
آب انبار آقا در قزوین مرمت شد. به منظور حفظ و احیای بناهای تاریخی، مراحل مرمت آب انبار آقا توسط میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین انجام شد.
چرا امامزادگان به ایران می‌آمدند؟ گردشگری مذهبی یکی از پر طرفدارترین گونه های گردشگری در ایران است. سفر به قم، مشهد مقدس، ری و شیراز شاید معروف ترین گزینه های سفر مذهبی باشند اما به جز اینها در گوشه و کنار کشور امامزادگان دیگری هم هست...
حمام زیاران رنگ و رخ تازه ای به خود می گیرد حمام تاریخی زیاران یکی از بناهای تاریخی مربوط به اوایل دوره قاجار است که مقرر شده در هفت فاز مرمت و بازسازی شود.
صفحه 67 از 75  اول  قبلی   62    63    64    65    66    67    68    69    70    71    72   بعدی  آخر

مرندی والیبالیست قزوینی به اردوی جهانی دعوت شددفن بهداشتی ۳۰۰ کیلوگرم تلفات طیور در قزوینقزوین در سالی که گذشتسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده است300 کیلوگرم طیور تلف شده در قزوین به شکل بهداشتی دفن شدندتوصیه های مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین در سفرهای نوروزیفضای تبلیغاتی شهر قزوین در آستانه نوروز تغییری نکرده استتکنولوژی های نوین برای مقابله با زمین خواری استفاده شونداجرای فاز یک جاده قزوین-کلاچای به زودی آغاز می شودسرمایه گذاری در بخش گردشگری قزوین در اولویت سال آینده استگردشگری روستایی را در نوروز رونق می دهیماستان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی استجاده های استان قزوین با ۵۰ دوربین هوشمند کنترل می شودتعهدات صدور صادرات غیرنفتی در قزوین تحقق یافته استتلاش تیم اقتصادی قزوین در حوزه صادرات قابل تقدیر استقزوین در صیانت از اراضی ملی ومبارزه با زمین خواری موفق بوده استجرائم مشهود در عرصه منابع طبیعی نیازمند حکم قضایی نیست۹۱ مسجد در استان قزوین برای مراسم اعتکاف آماده می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه هفت هزار نفر از خدمات مراکز اعتیاد بهزیستی قزوین بهره مند شدند
دستمزد های چالش برانگیزبازیگر پیشکسوت در کنار همسر دوم و جوانش + عکسماجرای عاشق شدن کتایون ریاحی در برنامه دورهمی + فیلمعکس | ارتباط نزدیک مشایی با همسر مرحوم دکتر فاطمیمی گویند ما می خواهیم مذاکره کنیم با ایران دربا ره ی حضورش در منطقه! به شما چه مربوط است؟ شما چرا در منطقه هستید؟واکنش بعیدی نژاد به اخبار مربوط به ارتباط همسر وزیر امور خارجه مصدق با مشایی"مه لقا باقری" با موهای آبی و مانتو قرمز + عکسنشست خصوصی وزیرکار با نمایندگان کارگری برای حداقل دستمزد 97پشت پرده مجری گری محمدرضا گلزار در تلویزیوننشست جداگانه وزیر کار با نمایندگان کارگریواکنش آیت الله العظمی مکارم شیرازی به شایعات در خصوص حساب بانکی 600 میلیاردیپاسخ رضایی به یاوه گویی ولیعهد عربستاننظر شورای نگهبان درباره بند اختلافی لایحه بودجه 97 در مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شدمحسن چاوشی عزادار شداینم بقایی در زندان!ماجراجویی های سفیر آلمان در ایرانعکس روز نشنال جئوگرافیکوقت نداری شکایت نکنآیت الله امامی کاشانی:مسئولان جدیت بیشتری برای حل مشکلات مردم داشته باشند/ایران از لحاظ معنویت در جهان سرآمد استپشت پرده اعتراض کشاورزان در نمازجمعه اصفهان چیست؟