۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي  | 2017 1 Wednesday

از همه جا

صفحه 1331 از 1332  اول  قبلی   1323    1324    1325    1326    1327    1328    1329    1330    1331    1332   بعدی  

انجمن بیهوشی هشدار داد؛ هشدار : داروهای چینی و هندی دست از سر ایران بر نمی دارند شواهد نشان می دهد انگار مسئولان و دست اندركاران مربوطه مدتهاست به موضوع دارو و درمان كه با جان و سلامت مردم سر و كار دارد كم توجه هستند.
اصطلاحات قزوینی - صدای قزوین - قسمت پنجم " قزوین " یا پیشینه ای کهن و گویشی شیرین و دلنشین از جایگاهی ویژه در بین گویش های ایران برخوردار است .گویشی همواره آمیخته با چاشنی طنز و گاهی تلخ و گزنده . که سعی دارد بی پرده با به کار . . .
اتصال کتابخانه ها و مراکز آموزشی سازمان فرهنگی ورزشی به شبکه داخلی شهرداری مدیر برنامه ریزی و توسعه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین از آغاز طرح اتصال کتابخانه ها و مراکز آموزشی سازمان فرهنگی ورزشی به شبکه شهرداری خبر داد.
طرح پیك مهر با هدف ارتقای میزان مطالعه در استان در حال اجرا است سرپرست اداره كل كتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: طرح پیك مهر با هدف ارتقای میزان مطالعه و با رویكرد كاهش آسیب‌های اجتماعی در این استان اجرا در حال اجرا است.
گفتگو با آخرین‌بازمانده غیرمجاز + عکس سلیقه مخاطبان موسیقی امروز به سمتی پیش رفته كه تنوع طلب شده اند و ترجیح می دهند در زمانی كه موسیقی گوش می دهند صدای خوانندگان متفاوتی را بشنوند به همین خاطر كم پیش می آید كه یك مخاطب به . . .
دلیل بی‌پولی تان نکته هایی است که نمی‌دانید! مردم بی‌پول بسیاری وجود دارند که علت فقرشان این است که نه گیرنده خوبی هستند نه بخشنده خوبی؛ در حقیقت نه خوب یاد می‌گیرند نه خوب یاد می‌دهند.
بازگشت باران کوثری به صحنه نمایش باران کوثری در کنار بازیگرانی چون ویشکا آسایش، صابر ابر، مهران احمدی، محسن رستگار، کاظم سیاحی، هومن سیدی، آزاده صمدی و نازگل نادریان به هنرنمایی می پردازد.
در قوطی هایی با طعم های مختلف؛ چینی ها هوای تازه را هم فروختند ﺁقای چن که فروش هوای قوطی را از سپتامبر 2012 شروع کرده پیش بینی کرده است فروش این محصول در سال نخست به بیش از صد میلیون برسد.
صفحه 1331 از 1332  اول  قبلی   1323    1324    1325    1326    1327    1328    1329    1330    1331    1332   بعدی  
نتایج نشست هم اندیشی با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر شال برگزار شد۹۰ درصد مدیران روابط عمومی های استان قزوین تحصیلات دانشگاهی دارندبودجه ۵۱۶ میلیارد تومانی شهرداری قزوین تقدیم شورا شدطرح تحول سلامت؛ دستاورد مهم دولت تدبیر و امید شناسایی یک هزار و 302 نیروی کار غیرمجاز خارجی در استان قزوینروستا خواری در قزوین، پدیده ای با حرکت تدریجی مبنای دولت در اطلاع رسانی؛صداقت،شفافیت و عقلانیت است کلنگ زنی شهرک خودرو همزمان با ایام الله دهه فجر چشم امید مردم به خدمات شهرداری‌هاست پیشخوان روزنامه های صبح استان / چهارشنبهپیشخوان روزنامه های صبح کشور/ چهارشنبهزنگ خطر سکته مغزی در ایران به صدا در آمده استاین میوه‌ها را با هم نخورید! برگزاری ۲۸۷ نشست کتاب خوان در استان قزوین رعایت عدالت در بهره برداری از منابع آب ضروری استترویج حجاب و عفاف باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شودبرگزاری نمایشگاه توانمندیهای بانوان قزوینی دهه فجردغدغه ما در شورای فرهنگ عمومی شناسایی و حل مشکلات اجتماعی استرعایت عدالت در بهره برداری از منابع آب ضروری است
یک مریخی مسلح را در این سیاره پیدا کرده ایم +عکسوزیر دفاع با شهید زنده لرستانی دیدار کردتلویزیون دست به دامن گوگوش می شود؟!ما را با شورای نگهبان دعوا نیاندازید/ 700 هزار شغل ایجاد کردیم/ همه تحریم ها علیه ایران برداشته شده/ حرف های ترامپ درباره برجام شعار استشهدای ایرانی روی تی شرت در لندن + عکساین مشاغل در سال 2017 پرطرفدارترین هستندطرح تجزیه ایران به 5 کشور ازسوی جمهوری آذربایجان / باز هم باید اغماض کرد؟مشاور سردار سلیمانی رهسپار سفارت ایران در عراق می شود+ زندگینامه سفرای قبلیآخرین جشن تولد آیت الله هاشمی رفسنجانی در کنار همسرشان + عکسعکس/آبفشانهای صحرای نواداراه برای بازنشستگی زنان کارگر باز شدشراکت میلیاردی سرمایه گذاران جوان با آقازاده ابتکار + سندآیا لیندسی لوهان مسلمان شده است؟!!واکنش مردم به شلیک پدافند هوایی در تهرانهمسر شهید علیمحمدی: وقتی به روند حفاظتی اش اعتراض کردم گفتند " فکر کن همسرت در تصادف کشته شده!" / نمی خواهم حرفهایی بزنم تا شهید را بیشتر کنار بگذارند!ناگفته های کرباسجی از همنشینی با آیت الله هاشمییادداشت قابل تامل خلبان مشهور ایرانی در باره ایرباستصویر: طواف هواپیمای جدید ایرباس به دور حرم امام رضا(ع)خبر خوش برای بانوان شاغل/با 20 سال سابقه کار بدون محدودیت سنی بازنشسته شویدعکسی دیده نشده از آخرین جشن تولد آیت الله هاشمی(ره) در کنار همسرش