۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد  | 2020 6 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 97 کد مطلب: 54447  
استاندار قزوین:

صنعتگران مجاهدان اقتصادی

استاندار قزوین گفت: کسی که سرمایه خود را وارد تولید کرده یک مجاهد اقتصادی با شرافت و شخصیت است که به کمک کشور آمده و باید تمام قد حامى آن بود.
۱۳۹۸ دوشنبه ۲۹ مهر ساعت 14:33

 صدای قزوین - هدایت الله جمالی پور در کارگروه تسهیل و رونق تولید که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: اربعین امسال پر شورتر نسبت به سالهای گذشته بود و از ملیت های مختلف در این رویداد عظیم شرکت داشتند که نشان می دهد امروز حرکت در مسیر سیدالشهدا در حال گسترش است و ما نیز رسالت سنگینی داریم.


وی بیان کرد: از همکاری خوب مدیران در خدمت رسانی تشکر می کنم و امیدوارم به فلسفه قیام اهمیت دهیم و توشه ای برای خود بیندوزیم.

جمالی پور در ادامه افزود: کار گروه رونق تولید برای ما مهم است و شما دو وظیفه مهم دارید که چالش ها را برطرف کرده و به واحدهایی که می خواهند وارد این عرصه شوند کمک کنید.

وی گفت: وظیفه همه ما در شرایطی که دشمنان دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام و اقتصاد کشور هستند این است که با حساسیت بیشتری در ابن عرصه گام برداریم زیرا امروز در زمان جنگ اقتصادی هستیم و باید همه توان خود را باید بکار گیریم تا از مشکلات عبور کنیم.

استاندار افزود: دشمن همه ابزارهای نرم افراری را بکار بسته و با ایجاد مانع در تولید و تعطیلی واحدها می خواهد بی اعتمادی و نارضایتی ایجاد کند لذا باید همه امکانات را بسیج کنیم و در این میان دستگاههای نظارتی با سخت گیری نباید ریسک مدیران را کاهش دهند بلکه لازم است قانون به نفع تولید تفسیر شود نه مانع آن و از مدیران ادارات و بانکها درخواست می کنیم دنبال راهکاری برای حل مشکلات باشند.

استاندار قزوین تصریح کرد: همه ما فرماندهان جنگ اقتصادی هستیم که باید در مقابل هجمه ها بایستیم به قلم خود در موافقت با مخالفت با یک سرمایه گذاری و یا درخواست وام اهمیت دهیم و درست تصمیم بگیریم و یادمان باشد گاهی تصمیمات و موافقت نکردن ما می تواند یک سیستم تولید را ناکارآمد کند و به بی ببکاری و کساد بازار کسب و کار دامن بزند.

جمالی پور گفت: گام های خود را با نیت حل مشکلات بردارید و دنبال منافع ملی باشید نه سازمانی در جلسات با اطلاعات کامل حضور پیدا کنید و دنبال رفع مشکلات باشید.

وی بیان کرد: باید در کنار هم باشیم و درک مشترکی از شرایط داشته باشیم زیرا دشمن امروز دنبال تجزیه و آسیب به تمامیت ارضی کشور است لذا تصمیمات غلط ما می تواند به دشمن کمک کند و مدیریت درست ما به تقویت اقتدار ملی و حفظ تمامیت ارضی منجر خواهد شد.

استاندار قزوین افزود: کسی که سرمایه خود را وارد تولید کرده یک مجاهد اقتصادی با شرافت و شخصیت است که به کمک کشور آمده و باید با جدیت همراهش باشیم.

وی افزود: هدایت گری درست، حمایت جدی و بیان مشکلات و سختی ها به سرمایه گذار را جدی بگیرید و با نگاه کمک و حمایت تصمیم بگیرید و خود را با استانها و کشورهای موفق مقایسه کنید تا اعتماد مردم را جلب کنید.

جمالی پور اظهارداشت: کار امروز را به فردا موکول نکرده و مردم را معطل نکنید زیرا ارباب رجوعی که چند ساعت پشت در بماند از ما دلگیر می شود لذا باید صنعتگر و تولید کننده تکریم شود تا از مشکلات عبور کنیم.

استاندار اظهار داشت: رد شدن درخواستها حتماب با دلیل و منطق باشد این که فقط گزارش داده شود چه تعداد طرح پذیرش یا رد شده پذیرفته نیست و علت رد شدن درخواستها به صورت مکتوب در جلسه اعلام شود زیرا به نظر می رسد وقتی تعداد درخواست های رد شده خیلی زیاد است یا کارگروه خوب بررسی نکرده و یا بانک همکاری نداشته و یک جای کار ایراد دارد.

وی اضافه کرد: باید دیگاه مدیران دستگاههای اجرایی و بانکها به هم نزدیک شود البته گرفتن وثیقه های قانونی مهم است تا تسهیلات به بانک بازگردد هرچند بهتر است وام ها بر اساس پیشرفت فیزیکی پرداخت شود اما سخت هم نگیرید و پس از تایید فنی به صورت مرحله ای پرداخت بانکها انجام شود تا خطایی صورت نگیرد.

جمالی پور گفت: فرمانداران لازم است گزارش های دقیقی از نحوه پرداخت تسهیلات رونق تولید ارائه دهند تا اگر کوتاهی شده برخورد کرده و اگر خوب کار شده مدیران را تشویق کنیم.

وی تصریح کرد: از مدیران ریسک پذیر دراین شرایط حمایت می کنیم تا کارها شتاب گیرد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
«صنعت سبز» جایگزین «طلای سیاه»۳۰۸ فرزند دارای پدر خارجی در قزوین شناسنامه ایرانی می‌گیرنداعطای تسهیلات به تعاونیهای زنان فعالموزه‌های قروین ۱۴ و ۱۵ خرداد باز هستندشهرستان بوئین زهرا با افزایش مبتلایان به کرونا در وضعیت هشدار استکاهش ترددهای جاده‌ای/ تردد روان در کلیه محورهای کشوررشد سه برابری جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی قزوینتهیه بانک اطلاعاتی مناطق برای امدادرسانی مناسب ضروری استبانک‌های قزوین نباید برای تضامین مددجویان سخت‌گیری کنندافت فشار آب در مناطقی از قزوینتحصیل پنج هزار و ۶۹۸ تبعه خارجی در قزویننقل و انتقالات جدید در والیبال قزوینتحریم نابخردانه دشمن تاثیری در عملکرد ناجا نداردراه اندازی چهارمین رام قطار قزوین _ تهرانکرونا در قزوین تمام نشده و باید آنرا همچنان جدی گرفتخط قرمزهای جدید کرونا در قزوینتقویت حوزه فرهنگ فضای جامعه را تلطیف می‌کندکمبود آب در قزوین جدی استاستان قزوین در جذب سرمایه گذاری خارجی رتبه سوم را کسب کردحمایت از صنایع باید چندبرابر شود
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!
آنچه درباره لمینت ناخن‌ها نمی‌دانیدچه افرادی از ابتلا به کرونا نگرانی کمتری دارند؟اقدام وحشیانه اهالی یک روستا با دختر 18 سالهاعداد و ارقام قابل تامل درباره ازدواج وفرزندآوری ایرانیان در سال 98چه افرادی واقعا به کرونا مبتلا نمی‌شوند؟چربی خون‌تان را با این خوراکی‌ها کاهش دهیدنظر ستاد ملی مقابله با کرونا درباره داروی کلروکینآزادی سیروس عسگری در آمریکا در قالب مبادله زندانی با ایران نبوده است.تکذیب آفت ملخ صحرایی به تهرانتنها راه کنترل جدی ویروس کرونا چیست؟ژست نماینده جنجالی مجلس یازدهم+عکستوضیحات مدیر عامل صندوق بازنشستگی به تحریف مصاحبه‌اش با ۲۰:۳۰آشنایی با 5 راز مهم برای جوان ماندنارتش درباره جنجال حذف مصاحبه دریادار سیاری از ایرنااطلاعیه صادرکردپروازهای ترکیه به ۶ کشور اروپایی ازسر گرفته خواهد شد.آتش سوزی واگن های قطار مسافربری در اسلامشهرسیارکی به اندازه زمین فوتبال به زمین نزدیک می‌شودوزش باد دلیل تداوم آتش‌سوزی ارتفاعات دالاهوکشف روش جدید برای تشخیص آلزایمرتا چند دهه زودترمراسم ازدواج میلیاردی 2 عروسک! + عکس