۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر  | 2019 12 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 172 کد مطلب: 37878  

شهر قزوین تنها دارای 2 طرح کلان نیمه تمام است

شهردار قزوین با بیان اینکه در اداره شهر نگاه حزبی نداشته ایم، گفت: مدیریت شهری قزوین در هشت سال گذشته توانست به توسعه شهر بدون داشتن دیدگاه حزبی سرعت ببخشد. گفت: طی این مدت بودجه شهر قزوین هشت برابر افزایش یافته و کارنامه شورا و شهرداری قزوین کف خیابان است.
۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت 20:32

صدای قزوین:


مسعود نصرتی روز سه شنبه همزمان با 17مرداد روز خبرنگار در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تخصص شهری فراتر از تعصب سیاسی است،افزود: شهرداری قزوین وابسته به هیچ حزبی نیست و با نگاه توسعه پایدار در شهر به شهروندان خدمات ارائه می کند.

شهردار قزوین با بیان اینکه نگاه توسعه ای نمی تواند نگاه حزبی را در درون خود داشته باشد، اظهار کرد: به تمام احزاب احترام می گذاریم و از توانمندی آنها برای رشد شهر بهره می بریم اما فارغ از دیدگاه های سیاسی، شعار شهرداری قزوین در هشت سال گذشته مدیریت متحد شهری بوده و جز تفکر توسعه شهر دغدغه ای نداشته ایم.
 
وی با بیان اینکه انتخاب مدیران شهری باید با نگاه توسعه و تفکر اعتدال باشد،افزود: انتخاب مدیران شهری باید با نگاه توسعه و تفکر اعتدال باشد تا بتواند از تمام طیف‌ها و حزب ها برای توسعه شهر استفاده کند.
نصرتی با بیان اینکه نباید خدمت به شهروندان فدای وابستگی و حزب بازی شود،اظهار داشت: کارنامه مدیریت شهری قزوین در کف خیابان است و به طور قطعی نقاط ضعفی نیز وجود دارد و توان مدیریت شهری قزوین در این اندازه بوده است که در کارنامه مدیریت شهری در خیابان ها و معابر می‌بینیم و امروز خداوند را شاکریم که قزوین در مسیر توسعه قرار گرفته است. 
نصرتی در ادامه با قدردانی از تلاش اصحاب رسانه برای همکاری با شهرداری، افزود: خبرنگاران به معنای واقعی با مدیریت شهری قزوین همراهی داشتند و عملکرد مدیریت شهری قزوین را پررنگ معرفی کردند.
وی اظهار کرد: در هشت سال گذشته مدیریت شهری قزوین تلاش کرد تا با همراهی شهروندان و استفاده از متخصصان و باتجربه‌ها و دغدغه‌های توسعه شهر، پروژه‌های مهم و کلان و خرد را در شهر قزوین اجرایی کند و در این راستا اتحادی که بین شهروندان و مدیران استانی و ملی برقرار شد توسعه شهر قزوین را با سرعت بیشتری همراه کرد.

**احداث 20 تقاطع غیرهمسطح در قزوین
 
نصرتی با بیان اینکه مدیریت شهری قزوین توانست در هشت سال گذشته بودجه شهرداری را هشت برابر افزایش دهد،افزود: در این مدت براساس طرح ترافیک، تفصیلی و جامع شهر 20 تقاطع غیرهمسطح در شهر قزوین احداث کردیم.
شهردار قزوین با بیان اینکه روند توسعه شهر قزوین پایدار و پرشتاب بوده است، اضافه کرد:شهرداری قزوین تلاش کرد در این مدت هیچ پروژه‌ای را بدون مصوبه اجرا نکند و در این شهر یک نمونه پروژه‌ای وجود ندارد که بدون مصوبه اجرا شده باشد.
این مسئول به اقدام شهرداری قزوین برای ساماندهی و تفکیک زباله ها اشاره کرد و اظهار داشت: در پنج سال گذشته زباله های شهر قزوین در شهرک صنعتی لیا تخلیه می شد اما با راه اندازی سایت 110هکتاری محمدآباد اکنون همه زباله های شهر قزوین و سایر استان های در این مکان تخلیه می شود.
وی ادامه داد: طی این مدت 27 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در شهر قزوین احداث شد و در حوزه سرمایه گذاری نیز پروژه‌های شاخصی در شهر اجرا شد و یا در دست اجرا است. 
به گفته وی مجموعه تاریخی و فرهنگی سعدالسلطنه، توسعه بوستان باراجین، برگزاری جشنواره اسباب بازی و روز قزوین و ادامه دار شدن برگزاری این جشنواره‌ها از افتخارات شهر قزوین بوده است و برگزاری اجلاس مجمع جهانی شهرهای اسلامی با حضور رییس جمهوری که در کشور بی سابقه بود جزو اقدام های بی نظیر مدیریت شهری قزوین باید به حساب بیاید.
نصرتی با اشاره به تلاش های شهرداری برای شناساندن قزوین در سطح ملی، افزود: با اتحاد و همدلی توانستیم شهر قزوین را در سطح ملی و فراملی معرفی کنیم.

**شهر قزوین تنها دارای 2 طرح کلان نیمه تمام است
 
شهردار قزوین افزود: اکنون در شهر قزوین فقط 2 پروژه کلان نیمه تمام وجود دارد که یکی تقاطع غیرهمسطح امام رضا(ع) و دیگری ساختمان شهرداری قزوین است که اکنون در مرحله نازک کاری می‌باشد.
وی اضافه کرد: یک ساختمان 6 طبقه، یک برج 16 طبقه و ساختمان شورای شهر قزوین از ساختمان شهرداری قزوین در سال 96 به پایان خواهد رسید.
نصرتی افزود: آغاز احداث موزه تاریخ و تمدن جهان اسلام از دیگر خدمات ارزشمند در شهر قزوین بود که در 36 ماه اجرایی خواهد شد.

**پیگیری احداث قطارسریع السیر از وظایف شهرداری نبود اما به خاطر مردم آنرا دنبال کردیم
شهردار قزوین ادامه داد: پیگیری احداث قطارسریع السیر از موضوعاتی بود که در شهر قزوین فراتر از وظایف شهرداری و به عنوان طرحی بلندپروازانه بود که در برنامه کاری قرار گرفت و این موضوع وظایف شهرداری قزوین نبود اما شهرداری به خاطر مردم این اقدام را انجام داد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه در این سال‌ها فشارهای زیادی روی مدیریت شهری قزوین قرار داشت اما با همراهی شهروندان آنها را تحمل کردیم،افزود: در این مدت مدیریت شهری قزوین روزی 16 تا 17 ساعت فعالیت داشت و همه مدیران ما حتی خود بنده به عنوان شهردار از کارکنان شهرداری بودیم.
نصرتی با اشاره به سوابق کاری خود در شهرداری قزوین،افزود: اکنون در سایر شهرها در حوزه مدیریت شهری مذاکراتی صورت گرفته است و البته برای جایگاه شهرداری همیشه رقابت‌های وجود دارد اما متاسفانه در این رقابت‌ها بداخلاقی های نیز می شود و باید تمرین کنیم که اخلاق مدار باشیم.

*** 600 میلیارد تومان پروژه نیمه تمام و 370میلیارد تومان بدهی شهرداری به بانک شهر صحت ندارد
 
شهردار قزوین ادامه داد: صحبت هایی شده است که شهرداری قزوین 600میلیارد تومان پروژه نیمه تمام دارد و 370میلیارد تومان بدهی به بانک شهر دارد که این موضوعات اصلا صحت ندارد و آنرا تکذیب می کنم.
وی افزود: با افتخار می گویم که شهرداری قزوین دارای سرمایه است و همچنین این شهرداری تنها شهرداری است که دارای ملک است و برای آینده شهر ملک دارد.
نصرتی با بیان اینکه توسعه شهری نیازمند تخصص است، افزود: مدیران شهری قزوین در هشت سال گذشته همه بومی بوده و همیشه با احساس تعلق به این شهر خدمت کرده اند و در کنار این، همیشه دستگاه های نظارتی ناظر فعالیت‌های مدیریت شهری قزوین بوده ایم.
شهردار قزوین در پایان خواستار دقت در اطلاع رسانی اخبار مربوط به مدیریت شهری شد و با بیان اینکه متاسفانه برخی افراد بدون هیچ اطلاعاتی درباره پروژه های شهرداری صحبت می کنند،گفت: برخی گفته اند که ضلع شمالی پروژه در دست ساخت تقاطع غیرهمسطح امام رضا (ع) با مزار شهدا تداخل دارد در حالی که این پل 80متر با مزار شهدا فاصله دارد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
تیم والیبال شهرداری قزوین برابر عقاب تهران به برتری رسیدکشف بیش از ۱۸۳ هزار عدد مواد محترقه در قزوین جشنواره آش رشته و دیماج در قزوین برگزار شد۹ شعبه در دادسراهای قزوین به تخلفات انتخاباتی رسیدگی می‌کننداینترنت رسانی به نقاط محروم تسریع شودمنازل هزار مددجوی قزوینی به سامانه برق خورشیدی تجهیز می‌شودرشد ۱۰ درصدی حضور گردشگران خارجی در قزوین۴۰۰ مددجوی قزوین از تسهیلات اشتغال بهره‌مند شدندصادرکنندگان فرآورده‌های نفتی قزوین از مشکلات خود می‌گویند۱۵۷ فروشگاه سموم کشاورزی در قزوین فعالیت دارند۲۸۴ هزار و ۶۴۷ خانوار در قزوین یارانه حمایتی دریافت کردندرفتار درست مصرف کردن را به دانش آموزان آموزش می دهیمتاسیس مراکز ماده ۱۶ در قزوین پیگیری شود تولید خوراک دام و طیور در مراکز پرورش ممنوع استتخلفات انتخاباتی به صورت مستند ارائه شودفرمانداران و بخشداران از همراهی با کاندیداهای مجلس خودداری کنندشیرینی سنتی قزوین بعنوان هویت فرهنگی این خطه باید حفظ شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / سه شنبهمانور کنترل مگس میوه مدیترانه ای در قزوین برگزار می شود۳۷ درصد جایگاه‌های سوخت گاز استان قزوین به شهرداری‌ها اختصاص دارد
اقامت بیش از ۶۰۰ هزار گردشگر در مراکز اقامتی استان قزویناعتماد مردم بزرگترین سرمایه شهرداریها محسوب می شودمدارس استان قزوین روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه هم تعطیل شدنمایشگاه لوستر و دکوراسیون داخلی در قزوین برگزار می شودجنبش دانشجویی پرچمدار استکبارستیزی و عدالتخواهی استپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبه۲۱ متهم شکار و صید در قزوین دستگیر شدندسرمایه‌گذاری در بخش صنعت قزوین ۳۸ درصد رشد داشته استاسکان مسافران در هتل‌های قزوین افزایش یافتیک چهارم پرونده‌های دستگاه قضا ناشی از خشونت استصدور سند برای ۱۱۰ هزار قطعه اراضی کشاورزی در قزوینجگرکی های سیار سطح شهر قزوین جمع آوری شدندبرتری نویسنده قزوینی در جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان۳۷ درصد جایگاه‌های سوخت گاز استان قزوین به شهرداری‌ها اختصاص داردمانور کنترل مگس میوه مدیترانه ای در قزوین برگزار می شوددانشجویان بهترین نخبگان برای کنشگری اجتماعی هستندپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / سه شنبهرفتار درست مصرف کردن را به دانش آموزان آموزش می دهیمتخلفات انتخاباتی به صورت مستند ارائه شود۱۵۷ فروشگاه سموم کشاورزی در قزوین فعالیت دارند
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!
معلمانی از عشایر برای عشایر/ افزایش حقوق معلمان عشایر بی‌تاثیر نیستافشاشدن روابط شخصی ایوانکا ترامپ با افسر سابق MI۶جزییات کامل از محدودیت تراکنش‌های بین بانکیآخرین وضعیت پرونده محمدعلی نجفیکشف 70 کیلو ماری جوانا در هواپیمای اختصاصی یک رپر +عکسبرف و آنفوآنزا مدارس این شهرها را تعطیل کرد +جزئیاتنخستین میلیونر ینگه‌ دنیا که بود +عکسرسوایی جدید برای ایوانکا ترامپ +عکسجزییات کامل درباره واکسن آنفولانزالو رفتن اطلاعات شهروندان تهرانی شایعه بودعارضه‌ای که موجب کلافگی می‌شودجوان روانی اسمش را روی پیشانی نامزدش با چاقو حکاکی کرد! +عکسرسوایی جدید برای دختر ترامپسامانه بارشی جدید فعال شد/ سیلاب و طغیان رودخانه ها رخ می دهدنبود توالت، کنسرت خواننده مشهور در لرستان را لغو کرددیه زن و مرد برابر شد +فیلمیارانه نقدی تا یک ساعت دیگر واریز می شودشامپانزه‌ای که لباس می‌شوید! +عکسکدام مدارس 20 آذر تعطیل است؟ممنوعیت انتشار این تصاویر در فضای مجازی!