۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير  | 2018 7 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 52 کد مطلب: 43136  

فوتبال قزوین از نظر سخت افزاری فقیر است

یک کارشناس و مربی فوتبال در قزوین گفت: فوتبال استان از نظر سخت افزاری و برخورداری از فضاهای تمرینی فقیر بوده و این موضوع مانع پیشرفت و موفقیت این رشته است.
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين ساعت 09:12

صدای قزوین:

صادق افشار افزود: توسعه فوتبال نیازمند تلاش جمعی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها و نیروهای کارآمد است و اگر چند دهه گذشته به اندازه یک دهم صحبت‌های انجام شده از ظرفیت های خود استفاده می کردیم هم اکنون وضع فوتبال استان به مراتب بهتر از حالت کنونی بود.
وی با بیان اینکه با دانش و اطلاعات محدود نمی توان به فوتبال خدمت کرد،ادامه داد: وقتی بعضی مدیران و مربیان فوتبال استان از تجربه کافی برخوردار نبوده و حتی تجربه و سابقه مربیگری در لیگ قزوین و استان را ندارند چگونه می توانند به این رشته خدمت کنند؟
افشار افزود: باید قبول کرد برخی مربیان از قافله روز فوتبال عقب مانده و این موضوع هم از جمله دلایل عقب ماندگی و ضعف این رشته در قزوین به شمار می رود.
وی با اشاره به آینده فوتبال استان،افزود: فوتبال و فوتسال قزوین مرهون و مدیون باشگاههای خصوصی و تلاش افراد فداکار و زحمتکش در سراسر استان است که به تنهایی بار فوتبال و فوتسال استان را در مسابقات کشوری به دوش کشیده اند و اگر این افراد علاقه مند نبودند معلوم نبود چه بر سر این رشته می آمد.
این کارشناس فوتبال با بیان اینکه استان ما از استعدادهای فوتبالی فراوانی برخوردار است،اضافه کرد: فوتبال قزوین امروز در مسیری جدیدی حرکت می کند و در صورت توجه جدی مدیران و سرمایه گذاری بر جوانان مستعد آینده روشنی برای آن رقم خواهد خورد. 
وی در ادامه با اشاره به شرایط تیم کاسپین تنها نماینده فوتبال استان در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور،گفت: این تیم در 6 سال گذشته فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرد و در سال گذشته نیز موفق به صعود نشد.
افشار ادامه داد: مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل آینده در 2 گروه 14 تیمی برگزار خواهد شد و شرایط صعود و نتیجه گرفتن بسیار سخت خواهد بود.
وی افزود: یکی از مشکلات فصول گذشته در کاسپین نبود شفافیت در مالکیت و اداره این تیم بود بنابراین برای فعالیت قانونمند کاسپین در فصل آینده چندین مورد باید اصلاح شود. 
افشار ادامه داد: باید در وهله نخست مالکیت قانونی تیم فوتبال کاسپین روشن شود و اینکه بالاخره قرار است این تیم توسط کدام بخش و یا ارگان اداره شده و منابع مالی و هزینه های آن تامین شود.
وی افزود: در مرحله بعد باید مالک یا سازمان متولی اعضای هیات مدیره قانونی باشگاه را معرفی کنند و توسط اعضا، مدیرعامل قانونی باشگاه انتخاب شود. 
این مربی فوتبال ادامه داد: باید در مرحله آخر یک مربی مناسب با شرایط ایده ال برای این تیم انتخاب شود.
وی با اشاره به تغییرات کادر فنی کاسپین در لیگ سال گذشته،گفت: استفاده از بازیکنان جوان و با انگیزه از تغییرات مهم کادر فنی کاسپین در لیگ گذشته بود و باید قبول کرد جوانگرایی و اعتماد به جوانان و نیروهای بومی فوتبال در سالهای آینده نتیجه خواهد داد.
افشار افزود: بررسی کارنامه بازیکنان غیر بومی در طول سالهای گذشته کاسپین به خوبی نشان می دهد که کادر فنی کاسپین در فصل سپری شده حداقل در حوزه بهره گیری از بازیکنان جوان و بومی عملکرد قابل دفاعی دارد،هرچند که تاوان این تغییر و توجه به جوانان را باشگاه با عدم صعود به لیگ بالاتر پرداخت کرد.
افشار اضافه کرد: باید این موضوع را هم درک کنیم که نتیجه مطلوب در لیگ های پایین فقط با صعود و ارتقای جایگاه یک تیم محقق می شود. 
این کارشناس فوتبال افزود: کاسپین برای موفقیت و صعود به لیگ دسته اول کشور نیازمند سرمایه گذاری کلان و یک ساختار و استراتژی جدید است و با این هزینه های اندک و قطره چکانی هیچگاه به موفقیت نمی رسد. 
وی با اشاره به انتخاب سعید دقیقی به عنوان سرمربی کاسپین در فصل گذشته ،افزود: کاسپین در فصل گذشته با هدایت دقیقی تمرینات ، مراحل آماده سازی و بازیکن گیری خود را در زمان مناسب شروع کرد و با توجه به اقداماتی که در باشگاه کاسپین صورت گرفت انتظار می رفت پس از چند سال طلسم صعود شکسته شود و شاهد حضور کاسپین در لیگ دسته اول کشور باشیم.
وی افزود:متاسفانه کاسپین به دلیل وجود برخی مشکلات در طول فصل از جمله کمبود بازیکن کارآمد به خصوص در هفته های پایانی با وجود فراهم بودن بستر لازم از صعود به مرحله بعدی باز ماند اما امیدواریم در سال جدید بالاخره این تیم طعم صعود را بچشد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
نصرتی از شهرداری رشت رفت!هوای استان کمی خنک‌تر می‌شودپیشگیری از جرم، مستلزم مشارکت همگانیکلاهبردار حرفه ای در قزوین دستگیر شد25 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قزوین موفق به صادرات شدند۶.۵ میلیون مترمکعب آب برای باغستانهای قزوین تامین شدجدول خاموشی احتمالی برق در ۳۱ تیرماه در استان قزوین اعلام شدهر دستگاهی دلسوز باغستان قزوین است وارد میدان شودشرکت توزیع زمان خاموشی ها را با صنایع هماهنگ کند۱۲۵۰ طرح صنعتی در استان قزوین در حال اجراستبخش ویژه فعالان رسانه در قزوین راه اندازی می شودتولید سالیانه چهار میلیون تن محصولات کشاورزی در قزوین عبور از بحران نیازمند تغییر تیم اقتصادی دولت استتجلیل از 54 واحد تولیدی نمونه استان قزویناجرای طرح های آبیاری نوین در استان قزوین باید سرعت بیشتری گیردقزوین جزء ۱۰ استان کشور در تولید محصولات کشاورزی استفریاد عملکرد خلاف مسئولان مردم را به اجرای عدالت امیدوار می کندپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه دولت برای خروج از بحران باید برنامه داشته باشدنتایج مسابقات پرش با اسب قزوین اعلام شد
برنامه قطعی برق در ۳۰ تیرماه در قزوین اعلام شد+جدولجدول خاموشی احتمالی برق در ۳۱ تیرماه در استان قزوین اعلام شدطرح گسترش ایستگاه راه آهن قزوین آغاز می شودکاهش ذخایر آبی اثرات مخربی بر زیست بوم داردسهم ۲۵ میلیون مترمکعب آب شاهرود به قزوین اختصاص یابدگسترش نشاط اجتماعی به پیشگیری ازمصرف موادمخدر می انجامدتمدید مهلت ارسال مقالات به همایش سواد رسانه ایانیمیشن طنز «بودبودک» در قزوین چهارساله شدکمبود آب در کشور یک ابَر چالش استکنسرت موسیقی به نفع کودکان مبتلا به PKU در قزوین برگزار شددمای هوای قزوین به 43 درجه افزایش یافتتاب آوری سیستم ها و سامانه های مخابراتی و ارتباطی؛ یک اولویت اساسیفریاد عملکرد خلاف مسئولان مردم را به اجرای عدالت امیدوار می کندپلیس قزوین نسبت به عضویت در شرکت های هرمی هشدار دادپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / شنبه قزوین جزء ۱۰ استان کشور در تولید محصولات کشاورزی استاجرای طرح های آبیاری نوین در استان قزوین باید سرعت بیشتری گیردتجلیل از 54 واحد تولیدی نمونه استان قزوینتولید سالیانه چهار میلیون تن محصولات کشاورزی در قزوین نتایج مسابقات پرش با اسب قزوین اعلام شد
"بهاره رهنما" در بیمارستان + عکسواکنش سخنگوی شورای نگهبان به یک عکس بی ربط از جلسه مجمع تشخیصعکس دیده نشده ویشکا آسایش در حال کوهنوردیتنها راه نجات مهران مدیری و احسان علیخانی!صداوسیما با پخش دفاعیات علیخانی به ضرر خود عمل کرددلواپسی اشتباهییک چهره فرهنگی چقدر باید ساده لوح باشد که به اسم هدیه پول دریافت کند/از قضاوت ها و تعابیری که دیدم دل زده شدمشایعه درباره نوه حجت الاسلام رییسی صحت دارد؟ +عکسخداحافظی ویژه جهانبخش با هلند (عکس)عکس/ لحظه رای گیری از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص وضعیت سپنتا نیکنامجلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام + تصاویردرگیری در مرز مریوان 19 نفر شهید و مجروح بر جا گذاشتحمله تروریست های ضد انقلاب به پاسگاه مرزی نیروی زمینی سپاه/ شهادت تعدادی از رزمندگان اسلامحاج قاسم سلیمانی خادم حرم مطهر رضوی شدپس لرزه های افشاگری ها درباره ثامن الحججعضو ارشد علمای بزرگ عربستان به پیروی از بن سلمان از وهابیت اعلام برائت کردآذری جهرمی به دنبال حضور در انتخابات ریاست جمهوری آینده است؟امام رضا(ع) شفادهنده و شفاعت کننده هستند/از امام هشتم برای پیشبرد زندگی کمک بخواهیممتهم پرونده ثامن الحجج دستگیر شدآقازاده ها رو از فرنگ برگردونین!
احمدزاده: خودم را به مصدومیت زدم!ورود غول تراشه سازی به حوزه ارزهای دیجیتالیتولید داروی درمان پارکینسون با استفاده از آنزیمخواص بابا آدم / مضرات بابا آدم / خواص بابا آدم برای لاغری / خواص بابا آدم برای موبنزما در رئال مادرید می ماندتلاش نتانیاهو برای ایجاد شکاف در مواضع ایران و روسیه شکست خوردال جی V40 ThinQ برای اجتناب از رقابت با گلکسی نوت 9 دیرتر عرضه می شودبرخورد جدی با متکدیان خارجی/امکان تغییرگسترده جمعیت شهرها در پی افزایش مهاجرت هاپاوارد:می خواهم برنده همه جام ها شوم / در تیمی بازی می کنم که در لیگ قهرمانان باشدهیچوقت برای دعا کردن دیر نیستمبارزه نزدیک سوخو 27 با دشمن بر روی دریای بالتیک +فیلمابراز امیدواری برای معافیت سربازهای تیم ملیدر شرایط جدید دنبال اصلاح روابط باعربستان، امارات و بحرین هستیمقانون اصل 44، یک قانون مترقی و کامل استداوران بازی سرخابی ها در هفته اول مشخص شدندتیم بعدی قوچان نژاد مشخص شدپسر خوانده در رئال ماندنی شد! + عکساطلاعاتی تازه درباره پرونده ثامن الحججعبداللهی: فتحی با جو فوتبال آشنایی دارد / ویزای کولی به مشکل خورده بودکلانی: قرارداد کیروش باید اصلاح شود / شنیدم او تا پایان جام ملت ها می ماند