۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۶ مهر  | 2018 10 Thursday
آرشیو خبر آمار بازدید: 64 کد مطلب: 43933  

حفظ وحدت ملی تنها رمز موفقیت کشور است

استاندار قزوین گفت: حفظ وحدت ملی و انسجام تنها رمز موفقیت کشور در منازعات سیاسی و بین المللی است و باید همه نیروها به این موضوع توجه داشته باشند.
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت 09:21

صدای قزوین:

عبدالمحمد زاهدی روز چهارشنبه در دیدار با رئیس و اعضای بسیج ادارات استان افزود: یک خانواده وقتی در خود تشتت و نزاع داشته باشد به واقع زمینه را برای حضور دشمنان فراهم می کند که نتیجه آن رساندن ضرر و زیان به کشور خواهد بود.

وی ادامه داد: باید با حفظ وحدت به گونه ای رفتار کنیم تا دشمنانی مانند ترامپ این موضوع را حس کرده و به خود جرات جسارت در مورد مسایل ما را ندهند.
استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه بسیج، گفت: یک از ابتکارهای مهم و اساسی امام راحل ایجاد نهادهای مختلف بود که امروز با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی نقش آنها را به شکلی حساس و برجسته در جامعه احساس می کنیم. 
استاندار قزوین با اشاره به اینکه بیشتر نهادسازی ها پس از انقلاب در ابعاد نظامی صورت گرفته، افزود: این در حالی است که انقلاب اسلامی در حوزه های رفع محرومیت نیز با ایجاد کمیته امداد و بنیاد مستضعفان گام های اساسی را برداشته است.
زاهدی، بسیج را فراتر از یک ارگان نظامی و برای سازماندهی همه اقشار جامعه و در همه ابعاد بنیادی آن دانست و ادامه داد: امروز هیچ سازمانی مانند بسیج وجود ندارد که همه آحاد جامعه را تحت پوشش خود قرار داده باشد.
وی اضافه کرد: در واقع امام راحل به درستی تشخیص داده بودند که باید نهادهایی ایجاد شوند تا مشکلات مردم را حل کرده و در هنگام وقوع بحران ها یار و یاور دولت و مردم باشند و بسیج مهمترین نهادی است که در این زمینه به وجود آمد.
وی با اشاره به راهکارهای پیشگیری از مفاسد اداری نیز گفت: بدون شک برای ایجاد آرامش روانی به ارتباط با معنویت نیازمندیم که اعتقاد داشتن به آن می تواند نقش مهمی در راستای انجام وظایف و مسئولیت ها ایفا کند.
به گفته وی، مشکل امروز جامعه ما آن است که بیشتر ارتباط بین جامعه و مردم برپایه ارتباطات فیزیکی صورت گرفته که باید با کار فرهنگی عمیق و توجه به معنویات، امور معنوی در جامعه را پررنگ تر کنیم.
استاندار قزوین اضافه کرد: متاسفانه امروز بسیاری از تصمیم گیری های نهایی برعهده اشخاص گذاشته شده و خود این مساله باعث ایجاد فساد و عدم پایبندی به قانون می شود.

**تحقق دولت اسلامی، رسالت بسیج ادارات است
مسئول سازمان بسیج ادارات استان در این دیدار گفت: 10 حوزه مقاومت در استان، که چهار حوزه آن در شهر قزوین وجود دارد، 170 پایگاه را شامل می شوند.
حسین فیضی، رسالت بسیج ادارات را تحقق دولت اسلامی،سند چشم انداز کشور و رسیدن به تمدن نوین اسلامی دانست که اجرای آن وظیفه سنگینی را بر دوش مسئولان این سازمان واگذار کرده است.
وی ادامه داد: ما برای یاری دولت و دستگاه های اجرایی بخش های مختلف آماده هستیم تا بتوانیم دولت اسلامی را با تعلاملات فرهنگی و بسیجی نهادینه کنیم.
این مسئول بسیجی ادامه داد: نهادینه کردن خدمت صادقانه و خالصانه و کشاندن خدمت به درون مردم از اهداف مهم این نهاد بوده که به دنبال آن افزایش کارآمدی نظام و رضایتمندی مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام را به دنبال خواهد داشت.
فیضی اضافه کرد: در همین راستا چند راهکار کلی توسط سازمان ارائه شده که می توان به افزایش معنویت در دستگاه ها اشاره کرد و اگر این مساله در بین کارکنان افزایش یابد به طور حتم بیشتر مشکلات مدیریتی کشور مرتفع می گردد.
به گفته وی، افزایش نیروی جهادی، مدیریت انقلابی و تخصص گرایی، پیگیری نظارت ها و اعمال تشویق و تنیبه در دستگاه ها از اصل های مهمی است که توسط سازمان بسیج ادارات پیگیری می شود. 
این مسئول بسیجی با اشاره به برنامه های فرهنگی بسیج ادارات استان، گفت: برگزاری حلقه های صالحین با 150 حلقه و برای بیش از 2 هزار نفر از کارکنان به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.
وی ادامه داد: از بین حدود 20 هزار کارمند استان، 12 هزار عضو بسیج بوده که پنج هزار نفر از آنان به صورت فعال در حلقه ها و مراسم ها حضور دارند.
فیضی افزود: برگزاری دوره های یک و سه روزه آموزشی، اردوهای زیارتی راهیان نور و جهادی در روستاها از جمله برنامه های این سازمان است که به شکل جدی پیگیری می شوند.
منبع : استانداری قزوین کلید واژه ها : صدای قزوین , حفظ وحدت , ملی ,       ثبت نظر آسان است "شما هم دیدگاه خود را بنویسید"


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
همایش پیاده روی صبحگاهی در قزوین برگزار شدخروج مدیران از استان قزوین با اطلاع استاندار باشدکشور به مدیران جهادی و کارآمد نیاز داردحفظ منابع آبی مهمترین اولویت استان قزوین استاختیار صدور مجوز موسسات پژوهشی به دانشگاه ها واگذار می شودبادهای شدید در قزوین وزیدن می گیردبودجه پژوهشی دانشگاه ها کافی نیستمهمترین وظیفه دادستان احیای حقوق عامه استمشکلات امروز کشور مربوط به مسئولان استآسیب حضور بانوان در ورزشگاه ها/ برخورد می‌کنیمارتباط خانواده و مدرسه دوسویه استامنیت خط قرمز دستگاه قضاستنهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در قزوین گشایش یافتپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / پنجشنبه توزیع ۱۶۷۰۰تن انواع نهاده‌های دامیترویج فرهنگ ایثار با خلق آثار فاخر هنری میسر استقزوین استانی امن در سطح کشور استیادواره شهدای البرز برگزار شدرعایت حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آلتعامل دستگاه قضایی در استان قزوین موجب موفقیت در کارها شده است
قزوین استانی امن در سطح کشور استسید مهدی قوامی؛سرپرست بخشداری الموت غربی شدتوزیع ۱۶۷۰۰تن انواع نهاده‌های دامیبرق مناطقی از استان قزوین به طور موقت قطع می شودیادواره شهدای البرز برگزار شدخروج مدیران از استان قزوین با اطلاع استاندار باشدامضای تفاهم نامه همکاری اداره محیط زیست بوئین زهرا وشورای اسلامیهمدلی دستگاه ها موجب آرامش در قزوین شده استترویج فرهنگ ایثار با خلق آثار فاخر هنری میسر استرعایت حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آلپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / پنجشنبه فاز اول پروژه کمربندی شرق قزوین در حال اجراستقزوین در جذب تسهیلات اشتغال زایی روستایی رتبه چهارم کشوری را داردتعامل دستگاه قضایی در استان قزوین موجب موفقیت در کارها شده استحفظ منابع آبی مهمترین اولویت استان قزوین استکشور به مدیران جهادی و کارآمد نیاز داردآسیب حضور بانوان در ورزشگاه ها/ برخورد می‌کنیمکاهش ۱۱.۱درصدی تصادفات در قزوینمهمترین وظیفه دادستان احیای حقوق عامه استاختیار صدور مجوز موسسات پژوهشی به دانشگاه ها واگذار می شود
تیپ جالب جوان نخبه در دیدار با رهبر انقلاب +عکسعکس: زنگنه چه موبایلی دست می گیرد؟تشکیل اتاق جنگ اقتصادیفال آنلاین دیوان حافظ پنج شنبه 26 مهرماه 97انتشار تصاویری از محافظ بن سلمان که متهم در قتل خاشقچی استبچه ای که از شیرخوارگاه آمنه تا سوئد رفت و حالا دنبال پدر و مادرش می گردد +عکسزن خیانتکار به همراه دوست پسرش، شوهر را خلاص کرد!/ عکسنخستین کالبدشکافی گوگل پیکسل 3 اکس ال، نمایشگر ساخت سامسونگ را نشان می دهدتشویق سیدجلال یا توهین به 11 بازیکن حاضر در زمین؟!عکس؛ رفتار عجیب دختر پرسپولیسی با ظاهر پسرانه برای حضور در ورزشگاه آزادی؛ لبخند و واکنش جالب نیروی انتطامی از رفتار مبینا !درسی که بشار به ایرانی ها داد؛ حرفه ای و دوست داشتنیشفر منتظر بازگشت 3 ستاره استقلالاستقلال نیم فصل خرید گرانی خواهد داشت/ شفر به دنبال یک وینگرجواد خیابانی سوژه تمام نشدنی فضای مجازی + ویدئوحرکت زشت تماشاگران مرد جلوی چشم بانوان در ورزشگاه آزادیطلای جهانی ارزان شدسکه بهار آزادی 4میلیون و 540هزار تومانقیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/07/25با تشدید تحریم ها چه بلایی بر سر اقتصاد ایران می آید؟!/ چه راهکاری برای مقابله با این شرایط وجود دارد؟قیمت انواع موبایل های سامسونگ در بازار
ستاره های هالیوودی که رگ و ریشه سرخپوستی دارند/تصاویرمرگ مشکوک یکی از 15 مظنون پرونده خاشقجیترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نود ارومیهرسمی؛ پاکوئتا به آث میلان پیوستحداقل دو هفته قبل از عزیمت به کشورعراق واکسن آنفلوانزا تزریق کنیدهوای پایتخت سالم استمقام ارشد ارتش آمریکا: به حمایت از ائتلاف سعودی در یمن ادامه می دهیمآل سعود کجا و گاو کجا!ماجرای مرد هزار چهره تهرانی با 40 همسرایمن سازی جاده های اشترینان برای تردد زایران اربعین آغاز شدزبان اشاره سگ هاجلیلی: اگر روند صحیحی وجود دارد، باید پشتیبانی شود ولو اینکه دولت روحانی آن را انجام دهدبررسی حملات تروریستی پس از انقلاب+تصاویر (18+)کاربردی و کارآمدی فقه در گرو اخلاقی بودن آن استاتحادیه برای پیگیری مطالبات مؤسسات در سطح ملی شکل گرفتحضور میلیونی مردم در راهپیمایی اربعین، پشتوانه عظیم محور مقاومتکارگاه آموزشی مهدویت در بیرجند برگزار شددولت در مسیر حل مشکلات و بهبود زندگی مردم تلاش می کندتشکیل اتاق جنگ اقتصادیشناسایی بیش از 200 نوع ویروس اچ پی وی