۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر  | 2018 12 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 57 کد مطلب: 44363  

گروگانگیران تبریزی در قزوین به دام پلیس افتادند

فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: گروگانگیران اهل تبریز در عملیات منسجم پلیسی در قزوین دستگیرشدند و گروگان نیز آزاد شد.
۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ خرداد ساعت 18:22

 صدای قزوین - سردار مهدی محمودی در این باره افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا در پی کسب خبر از منابع و رصد اطلاعاتی از وقوع یک مورد گروگان گیری در تبریز مطلع شدند.


وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و همچنین براساس اطلاعات دریافتی مبنی بر اینکه آدم ربایان قصد انتقال گروگان از محور بوئین زهرا به یکی از استان های شرقی کشور را دارند بلا فاصله چند تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی برای عملیات رهایی گروگان تشکیل شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: ماموران با اقدامات تخصصی و استقرار در مبادی ورودی شهرستان بویین زهرا در هنگام کنترل محورهای مواصلاتی، یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و یک دستگاه سمند مورد استفاده گروگانگیران را در محور دانسفهان - بوئین زهرا شناسایی کردند و برای هماهنگی با سایر تیم ها و انجام عملیات به تعقیب و مراقبت نامحسوس خودروها پرداختند.

سردار محمودی افزود:رانندگان خودروها پس از آگاهی از تعقیب پلیس تغییر مسیر داده و متواری شدند که بلافاصله موضوع به همه تیم ها اطلاع رسانی شد و خودرو پژو ۴۰۵ توسط ۲ واحد عملیاتی مستقر در محورها متوقف شد و راننده و سه سرنشنین خودرو را که قصد فرار داشتند با شلیک چند گلوله دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان یادآورشد: ماموران پس از دستگیری گروگانگیر ها و بازرسی از خودرو، گروگان ۳۷ ساله را که در صندوق عقب خودرو ۴۰۵ محبوس و از ناحیه دست و پا دچار جراحت شده بود آزاد کردند.

وی گفت:خودروی دیگر گروگانگیر ها نیز توسط چند واحد گشت در محور بوئین زهرا - سگز آباد متوقف شد و راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.

سردار محمودی اظهارداشت: با دستگیری ۶ گروگانگیر و رهایی گروگان، تمامی متهمان به همراه ۲ دستگاه خودرو به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در بازجویی توسط کارآگاهان، متهمان علت گروگانگیری را اختلاف حساب بین فروشنده مواد مخدر در یکی از استان های شرقی و فرد گروگان گرفته شده اعلام کردند.

به گفته سردار محمودی، متهمان با تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شدند.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی: