۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند  | 2019 3 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 57 کد مطلب: 45491  

عبور از بحران نیازمند تغییر تیم اقتصادی دولت است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین گفت: برای عبور از رکود اقتصادی باید تیم اقتصادی دولت عوض شود و از افرادی متخصص و با برنامه استفاده شود.
۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير ساعت 08:59

 صدای قزوین -  به مناسبت روز صنعت و معدن در مراسمی با حضور قبادیان معاون اموزش و پژوهش و فناوری وزارت صنعت. معدن و تجارت، زاهدی استاندار و جمعی از صنعتگران از پیش کسوتان صنعت و معدن و اصناف استان تجلیل شد.


در ابن مراسم که در سالن اجتماعات سازمان صنعت. معدن و تجارت قزوین برگزار شد علیرضا کشاورز  رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: تولید امروز با مشکلات جدی روبروست که نبود نقدینگی. سخت گیری های مالیاتی و بانکی از جمله آنهاست.

کشاورز قاسمی تصریح کرد. فضای کسب و کار خوب نیست و نیازی به پنهان سازی نیست اگر چالشها را شفاف نگوییم به خطا رفته ایم.

وی افزود: با اعتمادسازی باید به فضای کسب و کار کمک کنیم تا روابط بهتر شود و برای رونق اقتصاد نیازمند ارتباط با بازارهای بین المللی هستیم و باید حضور موثر داشته باشیم.

کشاورز قاسمی بیان کرد: ما می دانیم تحریم تشدید خواهد شد اما اولویت ما باید اعتمادسازی باشد. باید مسئولان اقتصادی کشور در این عرصه جدی باشند و در این مسیر گام بردارند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین تصریح کرد: در اعتماد سازی باید یک تیم اقتصادی قوی در راس کار باشد در غیر این صورت مشکلات ارزی و قاچاق کالا و نبود نقدینگی حل نخواهد شد.

وی یادآور شد: اگر یک مدیریت توانمند اقتصادی نباشد از بحران عبور نخواهیم کرد و انتظار داریم در این شرایط تیم اقتصادی تغییر کند.

کشاورز قاسمی اظهار کرد: ورود ۵ هزار خوددو توسط چه کسانی بوده و ارز ۴۲۰۰ تومانی به چه کسانی داده شده است این موارد نیازمند شفاف سازی است.

وی گفت: چرا اشتباهات خود را نمی پذیریم و از آن بازنمیگردیم اما توجیه را بلدیم تا خطاهای خود را بپوشانیم در حالیکه باید نقد پذیر باشیم و خطای گذشته را جبران کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین افزود: نخبگان بخش خصوصی می توانند مشاوران خوبی برای تصمیم گیران باشند اما از انها استفاده نمی شود. اگر شرایطی را فراهم کنیم تا بخش خصوصی همراه شود می توان از مشکلات عبور کرد.

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی برای همه کشورها پیش می اید اما مهم آن است چگونه از ان عبور کنیم باید حاکمیت و مردم در کنار هم باشند تا بتوان موانع را از پیش رو برداشت.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
کاهش سرقت از اولویت های پلیس در سال 98 استقزوین درسال ۹۷ تنها استان عاری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بوداختصاص ۴۱ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فضای خوابگاهی زندان‌هاتورهای گردشگری شهرداری قزوین در نوروز 98 اجرا می شود164 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قزوین اجرا شده استفرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین معرفی شدپرداخت وجه نقد در عوارضی های قزوین حذف شدتامین امنیت از اساسی ترین وظایف هر حکومت استرییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین معارفه شدبارندگی ها در قزوین افزایش پیدا کرده استآمادگی مساجد شهر قزوین برای پذیرایی از مسافران نوروزیبرخورد با مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه سوریهدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کندصنعت استان قزوین می تواند شاخص های اقتصادی کشور را تغییر دهدرئیس جدید سازمان صمت استان قزوین معرفی شداسکان اضطراری مسافران یک اتوبوس در آوجطرح نسخه نویسی الکترونیکی در شهر محمدیه قزوین اجرا شدافزایش کرایه تاکسی در قزوین از اردیبهشت سال 98 بازدید از محوطه های تاریخی قزوین در نوروز رایگان استپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / سه شنبه
آخرین جزییات تعیین حقوق کارگران در سال 98حداقل حقوق کارگران مشخص شدپرونده دستمزد 98 بسته شدحداقل حقوق کارگری در سال 98 تصویب شدسلاحی برای نجات از دشمنانلزوم توجه به کسب و کار نویناستاندار کردستان: افرادی به بهانه نقدکردن، هر آنچه تهمت نارواست به مدیران نسبت می دهنددرخواست برای تجدیدنظر مجمع تشخیص درباره یکی از مصوبات بودجه 98رسیدگی معاونت گردشگری به شکایات مسافران در تمام ایام نوروزهنرمندان 17 استان کشور نوروز 98 در مشهد سرود می خوانندبازیگر زن پرحاشیه در کنار 2 غول چراغ جادو/ عکسبررسی والفجر 8 در گفتگوی تفصیلی با محمدعلی صمدی نتیجه والفجر8 مورد انتظار سیاسیون نبود/ فاو را از دست صدام قاپیدیم2 طرح پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده وزارت علوم شدزمان واریز سبد کالا اسفند کمیته امداد و بهزیستی/ عیدی کمیته امداد و بهزیستیحضور آیت الله رییسی در صفوف نمازگزاران حرم رضویفرمانده نیروی دریایی ارتش: توانایی ما به حدی رسیده که در 2 سال یک ناوشکن می سازیمدومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده موسوم به تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیانامروز در بازار ارز و سکه چه گذشت؟ یکشنبه 26 اسفندآخرین یکشنبه سال و آخرین قیمت طلا سکه و ارزشمارش معکوس برای تعیین دستمزد 14 میلیون کارگر