۱۳۹۷ سه شنبه ۲۴ مهر  | 2018 10 Tuesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 55 کد مطلب: 45532  

شهردار قزوین برای حل مشکل مسکن خبرنگاران قزوین قول مساعدت داد

شهردار قزوین در دیدار با هیئت مدیره تعاونی مسکن مطبوعات استان برای حل مشکل مسکن خبرنگاران قزوین قول مساعدت داد.
۱۳۹۷ دوشنبه ۱ مرداد ساعت 20:06

 صدای قزوین -  اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین با شهردار قزوین دیدار و گفتگو کردند و خواستار حل مشکللات زمین و مسکن خبرنگاران شدند.


در این دیدار علی علیمحمدی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین گفت: جامعه رسانه ای و مطبوعاتی استان قزوین در سال ۱۳۸۷ با هدف تامین مسکن خبرنگاران با ۱۰۰ نفر از اعضاء اقدام به تشکیل تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین با شماره ثبت  ۱۰۳۹۶ کردند.

وی افزود: اهالی رسانه و خبرنگاران استان قزوین با تمامی محدودیت و مشکلات مالی یک قطعه زمین از شهرداری در منطقه  مینودر جنب مجتمع مسکونی صدا و سیمای قزوین به مساحت ۶۵/۲۵۱۸ متر با کاربری مسکونی خریداری کردند.

علیمحمدی بیان کرد: اعضای هیئت مدیره قبلی با هدف و امید دریافت تسهیلات کم بهره و ۴ درصدی اقدام به گودبرداری زمین خریداری شده برای احداث پروژه مسکن کردند که متاسفانه به علت پرداخت نشدن تسهیلات و همچنین نبود توان اعضای تعاونی برای پرداخت آورده اعضاء، پروژه علی رغم گرفتن مصوبه کمیسیون ماده ۵ با احداث ۱۳ طبقه مسکونی و ۴۰درصد سطح اشغال متوقف شده است.

وی با اشاره به طولانی شدن احداث پروژه و گران شدن مصالح و شرایط نامناسب درآمدی اهالی رسانه ای استان و تحمیل ضرر و زیان زیاد مادی و معنوی به اعضاء تعاونی تاکید کرد: با توجه به شرایط موجود و ناامیدی ادامه ساخت و ساز پروژه برای اعضاء تعاونی به هیچ عنوان متصور و امکانپذیر نیست لذا اعضای تعاونی در مجمع سال ۹۵ تصمیم به فروش و یا تهاتر زمین با شهرداری گرفتند.

علیمحمدی یادآورشد: اکثر اعضای تعاونی بخش زیادی از اندوخته و سرمایه چند ساله خود را با امید خانه دار شدن در این تعاونی سرمایه گذاری کرده اند که امروز نه تنها خانه دار نشده اند که متاسفانه سرمایه آنها نیز در حال حاضر وضعییت روشنی ندارد.

رئیس هیئت مدیره تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری پشتیبانی و حمایت های مستمر علی صفری شهردار قزوین از خبرنگاران و اهالی رسانه ی استان خاطرنشان کرد: واقعییت این است که اعضای تعاونی امیدوارند شهردار قزوین برای رفع مشکل تعاونی اقدام کند تا این گروه پرتلاش بتوانند بعد از یک دهه صاحب خانه شوند.

وی اضافه کرد: از شهردار محترم انتظار داریم با نگاه حمایتی در خصوص عودت زمین به شهرداری و یا تهاتر آن اقدامات لازم را انجام دهد.

در این دیدار علی صفری شهردار قزوین با اشاره به طولانی شدن پروژه احداث مسکن تعاونی خبرنگاران استان قزوین اظهار کرد: خبرنگاران از اقشار فرهیخته و زحمتکش جامعه هستند که در جهت اطلاع رسانی افکار عمومی تلاش های صادقانه دارند لذا باید از خبرنگاران که حلقه واسطه بین مردم و مسئولان هستند حمایت جدی صورت گیرد.

وی اضافه کرد: در حل مشکل مسکن خبرنگاران هیچ کوتاهی نخواهیم کرد و همه تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این وضعیت به سرانجام برسد.
وی افزود : واقعا برای بنده ناراحت کننده است که چرا احداث این پروژه  اینقدر طولانی شده است واکنون نیز شرایطی بوجودآمده که امکان ادامه پروژه برای اعضای تعاونی امکانپذیر نیست.
شهردار قزوین با اشاره به جایگاه رفیع اهالی رسانه خاطرنشان کرد : بنده خود را همیشه در کنار اهالی مطبوعات می بینم و انشااله  موضوع  و مشکل شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین را با اولویت مورد بررسی قرار خواهم داد.
صفری افزود : در اولین فرصت وضعییت و شرایط موجود زمین را بررسی می کنیم سپس با توجه به ظرفیت های موجود شهرداری پیشنهاداتی را برای رفع مشکل ارایه خواهیم داد.
وی تاکید کرد : پس از جمع بندی پیشنهادات تصمیم مناسب و نهایی را در اسرع وقت که منافع اهالی رسانه را تامین کند اتخاذ خواهیم کرد  تا انشااله زودتر دغه دغه و نگرانی اعضای شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین رفع شود.  
لازم به یاداوری است که دکتر صفری شهردار قزوین بلافاصله دستور ویژه ای را با فوریت برای بررسی درخواست شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین و ارایه پیشنهادات مناسب به معاونت املاک شهرداری دادند.

دستور ویژه صفری شهردار قزوین برای  حل مشکل شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین
به گزارش خبرنگار ما اعضای هیئت مدیره  شرکت تعاونی مسکن مطبوعات استان قزوین با دکتر علی صفری شهردار قزوین در خصوص رفع مشکل زمین اعضای تعاونی دیدار و گفتگو کردند.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
نفرات برتر مسابقات شطرنج دختران کشور در قزوین مشخص شدندکهنه باغستان قزوین از زباله پاکسازی شدسرعت وزش باد در قزوین افزایش می یابدتاسیس سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش از ثمرات انقلاب اسلامی بودبیماران روانی، افراد ناشناخته برای جامعه۴۸ درصد واحدهای مسکونی روستایی استان قزوین نوسازی شده استاستفاده شخصی از خودروهای دولتی در قزوین کنترل می شودمعاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان آبیک منصوب شدناپایداری‌ هوا در استان ادامه داردبازدید معلولان از موزه های قزوین فردا سه شنبه رایگان استاستفاده شخصی از خودروهای دولتی در قزوین کنترل می‌شودهشت هزار قزوینی برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردندبرگزاری کنگره شهدا درقزوین باید به گفتمان ایثار در جامعه منجر شوددومین موزه مردم شناسی استان قزوین امسال راه اندازی می شودبخشدار بشاریات از توابع شهرستان آبیک منصوب شدسارق خودرو در قزوین به دام پلیس افتادپنج کتابخانه سیار به کودکان و نوجوانان قزوینی خدمات می دهندثروت، قدرت، جهل و اعتماد بیش از حد فساد انگیز استتهیه ۳۴ بسته سرمایه‌گذاری در شهرداری قزوینکهنه باغستان قزوین از زباله پاکسازی شد
تحلیل ظریفیان از حاشیه های سخنرانی روحانی در دانشگاه تهران و اعتراضات گروههای دانشجوییافکار منفی را دور بریزیدآیینه کاری و زیباسازی حرم حضرت ابوالفضل به اتمام رسید+ تصاویرجلسه اضطراری نمایندگان مجلس برای 1500 اخراجی مسکن مهر در پردیسنحوه سخن گفتن پزشکان با بیماران/ پاسخ حضرت آیت الله صانعیاعتبار پاسپورت ایرانی چطور تغییر می کند؟پیرترین زن جهان از سختی های زندگی اش می گوید! +تصاویرمراسم عجیب درآوردن چشم از حدقه در هند! +16 با تصاویرمراسم اربعین امسال حساسیت ویژه ای دارد/ تعامل مرزبانان ایران و عراق، امنیت آفرین برای هر دو کشورپرنده ابابیل را تابه حال دیده اید؟ +عکسبلایی که مهناز افشار سر پدر دنیا ویسی آورد! +عکسفال آنلاین دیوان حافظ دوشنبه 23 مهرماه 97قانون مهریه تغییر می کندمتن و حاشیه آیین آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه ها + تصاویرتجمع دانشجویان حامی روحانی علیه روحانی در دانشگاه تهران +عکسمراسم ختم مادر محسن اسماعیلی برگزار شد/ چه کسانی حضور داشتند؟پرستو صالحی؛ تهدیدی برای امنیت کشور!196 اخلالگر اقتصادی در تهران دستگیر شده اند/اعلام اسامی محکومان اقتصادی اخیر در 3 استان کشور/هشدار به فعالان بازار غیرمجاز ارز: دستگیر می شوید/در راستای نظارت های درون سازمانی قوه قضاییه، برخی متخلفان دستگیر شده اند/هشت و نیم سال حبس برای نفوذیِ دوتابعیتی که بوسیله وزارت اطلاعات شناآیا اجناس خریداری شده از سابق را می توان به قیمت روز فروخت؟ پاسخ حضرت آیت الله شبیری زنجانیآیت الله جنتی در سفر خارجی + عکس
کاهش گلبول های سفید خون خطرناک است؟سفر به «دریای پارس»بیشترین اسامی نوزادان در ۶ ماه اول سال/ اینفوگرافیکرسوایی اخلاقی در سینماشیعیان نیجر بسته های غذایی میان نیازمندان توزیع می کننداین پاییز رنگارنگchr(8230)/عکسادعای وزیر انرژی عربستان: اگر ما نبودیم قیمت نفت سه رقمی شده بودشکست ناباورانه یاران عبادی پور در نخستین هفته پلاس لیگااین نقاشی هنوز زنده است اما ...افزایش قربانیان انفجار خط لوله نفت نیجریه به 60 نفربرداشت 110 هزار تن برگ سبز چای / پیش بینی صادرات 8 هزار تنی چای در سال جاریخرید از عمده فروشی ها شیوه جدید مردم برای تأمین نیازهای ضروری!بیشترین اسامی نوزادان در 6 ماه اول سال/ اینفوگرافیک6 نکته مهمی که امام صادق (ع) از پدرشان آموختندقبرستان جنگنده های قدیمی MIG شوروی+عکسشاگرد آیت الله خویی از معجم رجال الحدیث می گویدنرخ پوشش پیش دبستانی در 5 استان به بالای 80 درصد رسیدعملیات احداث بندهای سنگی ملاتی در قیر و کارزین آغاز شدحمله افراد ناشناس به یک مرکز پلیس در آتن / 4 افسر زخمی شدنداوقات شرعی بیست و سوم مهر در سمنان