۱۳۹۷ يکشنبه ۲۸ مرداد  | 2018 8 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 37 کد مطلب: 45804  
شهردار قزوین:

تمام قد در خدمت شهدا و برگزاری کنگره سه هزار شهید استان هستیم

شهردار قزوین گفت: با بسیج همه امکانات خود تمام قد در خدمت شهدا هستیم تا کنگره سه هزار شهید استان باشکوه و شایسته برگزار شود.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۱ مرداد ساعت 23:03

صدای قزوین


شورای سیاست گذاری اجلاسیه کنگره ملی بزرگداشت ۳۰۰۰ شهید استان قزوین چهارشنبه شب با حضور سردار احمد حق طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، زاهدی استاندار، داود محمدی و بهمن طاهرخانی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، سردار محمدرضا شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر استان، معاونان استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی در استانداری برگزار شد.

علی صفری شهردار قزوین به عنوان مسئول کارگروه فضاسازی شهری کنگره اظهارداشت:برای همه سازمانها مسئولیت هایی تعریف شده و بیشترین کار با سازمان فرهنگی، ورزشی و زیباسازی شهرداری است.وی اضافه کرد: از اول مهرماه تمام فضاهای تبلیِغاتی شهرداری در اختیار ستاد برگزاری قرار می گیرد و در روز قزوین عنوان اصلی ما ویژه کنگره شهداست.

صفری بیان کرد: ۱۲۰ تابلو در سطح شهر با ۷۲۰ پیام برای کنگره آماده می شود و همایش نقاشی دیواری، سمپوزیوم مجسمه سازی و نصب تندیس تعدادی از شهدا توسط مجسمه سازان بنام از دیگر کارهای پیش بینی شده است.

شهردار قزوین اضافه کرد: در ۷۰۰ کوچه و معابر شهری که بنام شهدا نامگذاری شده وصیت نامه شهدا و دو هزار لوگو در شهر نصب می شود و یادمان کنگره در محل مناسب انجام خواهد شد.

وی اظهارداشت: تیربردها و سازه های شهری در اختیار ستاد است و سنگ قبر شهدا تعویض می شود. هر جا لازم باشد با افتخار در خدمت شهدا هستیم.

غلامرضا حقایق پور رئیس کمیته جمع آوری آثار کنگره سه هزار شهید استان هم گفت: دو فعالیت محوری شامل امور کتبی، شفاهی و هماهنگی برای دیدار با خانواده شهدا انجام شده و این حرکت بی نظیر با ایجاد یک بانک اطلاعاتی ارزشمند در حال اجراست.وی اضافه کرد: بیش از سه سال برای جمع آوری آثار شهدا در ۵۰ شاخصه اقدام شده که این اطلاعات در سایت کنگره بارگذاری شده است.

مدیرکل بنیاد شهید انقلاب اسلامی استان یادآورشد: برای دیدار با ۲۶۵۰ خانواده شهید پیش بینی لازم صورت گرفته و ۵۷ اکیپ به صورت شهرستانی در شهریور و مهرماه این کار فرهنگی را انجام می دهند.

حقایق پور افزود: مدیران استانی، فرمانداران و سپاه در این اکیپ های دیدار با خانواده شهدا حضور دارند.

در ادامه فُضلی مدیرکل سیاسی استانداری قزوین گفت: کار برای شهدا باید دلی باشد و اگر بخواهیم حرکتی صورت دهیم حتما باید از اعماق وجود باشد تا مقبول باشد.

علی هوشمندی مسئول کمیته فرهنگی و هنری کنگره شهدا هم گفت: شش جلسه کمیته فرهنگی و یک کارگاه توجیهی برگزار شده و ۲۳ عنوان برنامه پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: جشنواره دیوار نگاره ها، اولین محفل شعر دوبیتی مقاومت، کتابت آثار شهدا، طراحی پوستر در ۱۵ عنوان. نقاشی دیواری. ارسال فراخوان خوشنویسی ایثار و شهادت، تهیه کلیپ از شهید فرشاد رمزی و برنامه گرامیداشت شهدای سوم خرداد در این ایام برگزار می شود.
هوشمندی تصریح کرد: اجرای برنامه های مسجد محور، افتتاح حسینیه شهید رجایی به عنوان دفتر تئاتر بچه های مسجد، فیلم شهدا، چاپ سه جلد نمایشنامه با موضوع ایثار. برگزاری شب شیدایی، اجرای ۵۰ دیوار نگاره در موضوع شهدا، تولید یک اثر فاخر برای تقدیم به استان قدس. تولید سه قطعه سرود و تهیه یک قطعه نمایش و پژوهش ساخت فیلم مستند شهید لشکری آماده شده است.

وی اظهارداشت: اجرای برنامه های مسجد محور، افتتاح حسینیه شهید رجایی به عنوان دفتر تئاتر بچه های مسجد، فیلم شهدا، سه جلد نمایشنامه با موضوع ایثار. برگزاری. شیدایی ... ۵۰ دیوار نگاره در موضوع شهدا. تولید یک اثر فاخر برای تقدیم به آستان قدس، تولید سه قطعه سرود و یک قطعه نمایش، پژوهش ساخت فیلم مستند شهید لشکری آماده ارائه می شود.

سلمانی معاون فرمانداری شهرستان البرز گفت: کمیته ستاد یادواره شهدای البرز ۱۸ مصوبه داشت که ۸۰ درصد آن به استانداری ارسال شده است.

وی اضافه کرد: ۲۵ مهرماه یادواره شهدای البرز برگزار می شود و دیدار با خانواده شهدا به صورت هفتگی، تهیه المان شهدای شریفیه، چاپ ویژه نامه شهدا، زیباسازی شهری، دیوار نویسی و فضاسازی برای کنگره و تولید سرود از دیگر برنامه هاست.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
هوای استان خُنک‌تر می‌شودبا رکود بازار، قیمت خودروهای داخلی کاهش یافتنمایشگاه کودک و سرگرمی در قزوین برگزار می شود2 هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی قزوین سرمایه گذاری می شوداستاندار قزوین با تشکیل ستاد عالی اقتصادی موافقت کردکالاهای احتکار شده در اختیار مردم قرار می گیردخروج دام زنده از قزوین ممنوع استقزوین مشکلی در خصوص تامین کالاهای اساسی خود نداردتریلر حامل بار کاه در آتش سوختهمه کالاهای اساسی در استان قزوین ذخیره سازی شده استمیزگرد بررسی وضعیت تحقیق و توسعه در صنایع برگزار شدروند فعالیت تاکسی‌ها در قزوین تغییر خواهد کردتامین و توزیع کالا و نظارت جدی بر اصناف در قزوین جدی گرفته شودآزادگان با سلاح ایمان در برابر دشمن ایستادگی کردندبرای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی آماده ایمپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه مراسم شبی با قرآن در قزوین برگزار شداجرای طرح آبیاری تحت فشار در روستای خوزنینمسائل و مشکلات شهر نرجه بررسی شدتلاش برای جلوگیری از رسوب اتباع خارجی در استان
مراسم ازدواج 50 زوج قزوینی برگزار شدمسائل و مشکلات شهر نرجه بررسی شدبرنامه دیدارهای تیم فوتبال کاسپین در لیگ دسته دوم مشخص شدبازرسان نظارت بر انبارهای غیرقانونی کالا را تشدید کنندرسیدگی به مشکلات مردم وظیفه مسئولان استتوزیع گوشت گرم دولتی در قزوین۷ جنگ بزرگ شب های پرستاره در بوستان فدک برگزار می شوددمای هوای قزوین کاهش می یابدتلاش برای جلوگیری از رسوب اتباع خارجی در استاناجرای طرح ویژه نوسازی مسکن در روستاهای قزوین کند استشناسایی 37 انبار احتکار کالا در قزوین مراسم شبی با قرآن در قزوین برگزار شداجرای طرح آبیاری تحت فشار در روستای خوزنیناستعلام پروانه استاندارد با تلفن همراه امکان پذیر شد۲۶۰۰ پرونده تخلف واحدهای صنفی در قزوین تشکیل شدتازه‌ترین خبرها از بازار طلا و ارزتخلفات۲ کارمند اداره کل راه و شهرسازی قزوین رسیدگی شدکالاهای احتکار شده در اختیار مردم قرار می گیردنمایشگاه کودک و سرگرمی در قزوین برگزار می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / شنبه
قاسم شعله سعدی روبروی مجلس دستگیر شد + عکسجرأت داری بیا با هم بریم پیش برادر احمد تا حالتو بگیرهدختر 12 ساله، صیغه پیرمرد هوس باز شدچگونه اندروید را امن نگه داریم؟بنچمارک منتسب به اکسپریا XA3 در گیک بنچ ثبت شداختصاصی؛دلیل جذب ایمن حسین مشخص شد/ علیپور نیم فصل ترانسفر می شودفاجعه در اردوی استقلال؛ دو خارجی که بیش از 5 ماه است در شرایط بازی نبوده اند!مهاجم استقلال به اتهام قتل غیر عمد به دادگاه احضار شدوقایع جالب تمرین شاگردان شفر ؛ بازگشت حسینی و حضور پررنگ چشمی در برنامه های تاکتیکیخرید جدید استقلال دیدار با فولاد را از دست دادتقویت 1059 واحدی کل شاخص بورس تهرانفرمان صنعت خودرو کماکان در دست دولتآیا کروز میتواند ایران خودرو را تصاحب کند ؟ / چه کسی پشت فرمان ایران خودرو می نشیندسه-هیچ: تاخت و تازه سه جانبه چینی ها در بازار خودرو ایرانموافقت بانک مرکزی با آغاز واگذاری 2.6 میلیون سکه پیش فروش از فرداقیمت گذاری خودرو همچنان زیر نظر شورای رقابت/ منتظر تعیین تکلیف ارز خودروسازان هستیمآغاز واگذاری 2.6 میلیون قطعه سکه پیش فروش از فرداپیمان معادی با کدام بازیگر هالیوودی هم بازی می شود؟پیمان معادی با کدام بازیگر هالیوودی هم بازی می شود؟/ عکسجهانگیری: شرایط خطیر است ولی بن بست نیست
منظور از مذاکره با آمریکا التماس کردن به این کشور نیست/روحانی باید نماینده صلح طلبان کشور باشدهجدهمین سکان دار بانک مرکزی را بشناسیمارتش سوریه: یکی از خلبانان جنگنده ساقط شده توسط اسرائیل کشته شده/سرنوشت خلبان دوم معلوم نیستترامپ از تنظیم تلویزیون همسرش روی سی ان ان عصبانی شدرئیس کل جدید در دایره ارزی!اتهامی از جنس جریان برق به ایرانی ها/ وقتی بر اساس آمار شبهه دار به پرمصرفی متهم می شویم!سفیر ایران در چین نرفته برمی گردد؟!نیکی هیلی در شورای امنیت به کشورهای عربی تاختواکنش بازار به تغییر رئیس کل بانک مرکزیترامپ، عقب نشینی کردبنی صدر: ترامپ مسخره دنیا شده/ وزیراطلاعات رژیم پهلوی: براندازی نظام جمهوری اسلامی یعنی براندازی ایرانهشدار به خریداران ایرانی املاک در کشورهای همسایه!اردوغان به تصویب لایحه توقف فروش جنگنده های F-35 واکنش نشان دادمتیس: ایران تنها دلیل در قدرت ماندن اسد استاهالی فوعه و کفریا وارد شهرک زینبیه شدندشرکتهای خارجی منافع خود را از امارات خارج کنندبانک؟ آستان قدس؟ترامپ خواستار لغو همه تعرفه های گمرکی با اروپا شدخوشه بندی خرما در خنجترامپ: آمادگی داریم به توافقی واقعی با ایران دست پیدا کنیم