۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند  | 2019 3 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 65 کد مطلب: 45976  

رسانه ها در تحول افکار عمومی جامعه نقش اساسی دارند

شهردار قزوین نقش رسانه ها را در تحول افکار عمومی جامعه اساسی دانست و گفت: امروز از دیدگاه مدیریت شهر قزوین شاخص توسعه یافتگی از کالبدی به انسان محوری تغییر یافته است.
۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد ساعت 09:19
صدای قزوین:

علی صفری شامگاه چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار و در ضیافت تقدیر از خبرنگاران، اظهار داشت: توجه به زیر ساخت های فرهنگی در نگاه انسان محور مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت تلقی شده و در این راه ضمن استقبال از نقدهای سازنده، در رفع برخی مشکلات نیز نظرهای مشورتی را دریافت می کنیم.
وی، دغدغه امروز اهالی رسانه نسبت به معضلات شهری را قابل تقدیر دانست و یادآور شد: بدون شک یک جامعه فعال، پویا و با نشاط رابطه مستقیمی با فعالیت و سرزندگی خبرنگاران داشته به این معنا که اگر رسانه بتواند رسالت خود که همانا آگاهی بخشی مردم جامعه به سمت سازندگی و توسعه را به انجام برساند، شاهد شهروندانی سرزنده و شاداب خواهیم بود.
شهردار قزوین اضافه کرد: امروز کسانی که ما را مورد نقد منصفانه خود قرار می دهند در واقع ما را از لبه پرتگاه های خطرناک دور می کنند و اگر این گونه نباشد آن وقت به سمت فساد نزدیک تر می شویم.
این مسئول امور شهری با اشاره به اینکه ما باید از توانمندی و ظرفیت های حوزه رسانه به مطلوبترین شکل ممکن بهره مند شویم، ادامه داد: در بخش باغستان ها و نگرانی های اهالی رسانه در روزهای گذشته باید گفت که اعتقاد شهرداری بر آن است که این مساله به عنوان یکی از میراث های گران بها از پیشینیان به ما رسیده و باید از آن به عنوان یک فرصت استفاده کنیم.
صفری، هدر رفت آب در آبیاری های فضای سبز شهری را یکی دیگر از معضلات شهرداری دانست و گفت: با توجه به بحران آب همه سعی خود را برای جلوگیری از این مساله به کار خواهیم بست.
وی، تبدیل میدان 22 بهمن به چهارراه را یادآور شد و افزود: این تصمیم از سوی شورای ترافیک قزوین به منظور رفع معضل ترافیک پر حجم آن گرفته شده است.
این مسئول به تشکیل نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی قزوین در هفته فرهنگی این شهر اشاره کرد و یادآور شد: ساخت تندیس 10 نفر از مفاخر قزوینی در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار قزوین در ادامه با اشاره به معضل ترافیک این شهر، تاکید کرد: رفع این مشکل با گسترش معابر حل نمی شود و باید بپذیریم که شهروندان ما برای انجام هر کاری نباید از خودروی شخصی استفاده کرده و ما نیز برای این منظور توسعه مکان های عبور دوچرخه را در زیرساخت های این شهر در دستور کارهای خود قرار داده ایم.
تخصیص قطعه خبرنگاران در آرامستان شهر، تشکیل خانه مطبوعات، رفع معضل تعاونی مسکن مطبوعات استان و تاکید بر توزیع عادلانه آگهی بین نشریات قزوین از دیگر مباحت مطرح شده از سوی خبرنگاران با شهردار قزوین بود.

 تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
کاهش سرقت از اولویت های پلیس در سال 98 استقزوین درسال ۹۷ تنها استان عاری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بوداختصاص ۴۱ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه فضای خوابگاهی زندان‌هاتورهای گردشگری شهرداری قزوین در نوروز 98 اجرا می شود164 طرح ارتقای امنیت اجتماعی در قزوین اجرا شده استفرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین معرفی شدپرداخت وجه نقد در عوارضی های قزوین حذف شدتامین امنیت از اساسی ترین وظایف هر حکومت استرییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین معارفه شدبارندگی ها در قزوین افزایش پیدا کرده استآمادگی مساجد شهر قزوین برای پذیرایی از مسافران نوروزیبرخورد با مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه سوریهدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کندصنعت استان قزوین می تواند شاخص های اقتصادی کشور را تغییر دهدرئیس جدید سازمان صمت استان قزوین معرفی شداسکان اضطراری مسافران یک اتوبوس در آوجطرح نسخه نویسی الکترونیکی در شهر محمدیه قزوین اجرا شدافزایش کرایه تاکسی در قزوین از اردیبهشت سال 98 بازدید از محوطه های تاریخی قزوین در نوروز رایگان استپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / سه شنبه
آخرین جزییات تعیین حقوق کارگران در سال 98حداقل حقوق کارگران مشخص شدپرونده دستمزد 98 بسته شدحداقل حقوق کارگری در سال 98 تصویب شدسلاحی برای نجات از دشمنانلزوم توجه به کسب و کار نویناستاندار کردستان: افرادی به بهانه نقدکردن، هر آنچه تهمت نارواست به مدیران نسبت می دهنددرخواست برای تجدیدنظر مجمع تشخیص درباره یکی از مصوبات بودجه 98رسیدگی معاونت گردشگری به شکایات مسافران در تمام ایام نوروزهنرمندان 17 استان کشور نوروز 98 در مشهد سرود می خوانندبازیگر زن پرحاشیه در کنار 2 غول چراغ جادو/ عکسبررسی والفجر 8 در گفتگوی تفصیلی با محمدعلی صمدی نتیجه والفجر8 مورد انتظار سیاسیون نبود/ فاو را از دست صدام قاپیدیم2 طرح پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده وزارت علوم شدزمان واریز سبد کالا اسفند کمیته امداد و بهزیستی/ عیدی کمیته امداد و بهزیستیحضور آیت الله رییسی در صفوف نمازگزاران حرم رضویفرمانده نیروی دریایی ارتش: توانایی ما به حدی رسیده که در 2 سال یک ناوشکن می سازیمدومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده موسوم به تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیانامروز در بازار ارز و سکه چه گذشت؟ یکشنبه 26 اسفندآخرین یکشنبه سال و آخرین قیمت طلا سکه و ارزشمارش معکوس برای تعیین دستمزد 14 میلیون کارگر