۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد  | 2019 8 Tuesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 161 کد مطلب: 52085  

جوانان سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی هستند

استاندار قزوین گفت: جوانان سرمایه‌های اصلی انقلاب اسلامی هستند و از ابتدای شکل گیری پیروزی انقلاب نقش فعالی از خود به جای گذاشته اند.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت 13:57

 صدای قزوین - عبدالمحمد زاهدی روز چهارشنبه در جلسه معارفه مشاور جوانان استاندار قزوین به کادرسازی جوانان برای گرفتن تصدی امور تاکید کرد و گفت: بنده از همان دوران ابتدای ورود به استان قزوین تاکید کردم که باید افرادی مثل ما از صحنه کنار رفته و سکان امور به دست جوانان سپرده شود.

وی مشکل جامعه را منازعات سیاسی عنوان کرد و اظهار داشت: متاسفانه رقابت های سیاسی در جامعه ما همواره به نزاع کشیده می شود و هنوز به این باور نرسیده ایم که اگر یک بار ما برنده می شویم، بار دیگر نوبت پیروزی رقیب ماست.
استاندار قزوین با بیان اینکه سلیقه های سیاسی متفاوتی در جامعه وجود دارد، اظهار داشت: همه سلیقه های سیاسی باید برای حفظ نظام و انقلاب پای کار باشند و تلاش کنند در کنار رقابت های سیاسی منافع جمعی را بر منافع شخصی ترجیح دهند. 
زاهدی همچنین گفت: احزاب جمهوری خواه و دموکرات در آمریکا و حزب کارگر و محافظه کار در انگلیس تمام رقابت های سیاسی خودشان را تا قبل از انتخابات ادامه می دهند و بعد از آن همه برای منافع کشورشان تلاش می کنند.
وی در خصوص اتفاقات و تحولات منطقه نیز اظهار داشت: همه باید تلاش کنند این نقشه های از قبل طراحی شده دشمنان با شکست مواجه شود.
استاندار قزوین پیروزی انقلاب اسلامی را موجب برهم خوردن معادلات آمریکا در منطقه برشمرد و گفت: کشور ما نسبت به دوران طاغوت تغییرات بسیاری داشته و امروز دغدغه ما نه چپ و راست اول انقلاب بلکه تمامیت ارضی نظام جمهوری اسلامی است.
زاهدی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و گذر از نظام پادشاهی به جمهوری یک تحول عظیم اجتماعی در فرآیندهای سیاسی جهان شناخته می شود، توضیح داد: امام (ره) به خوبی توانست در تمام کوران حوادث و‌اتفاقات، پرچم انقلاب اسلامی را به اهتزاز درآورد و ما توانستیم یک نظام جمهوری موفق بعد از پادشاهی ایجاد کنیم.
وی در ادامه بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی نه یک نظام سیاسی بلکه یک تجربه عمیق حاکمیتی (نظام چندین ساله پادشاهی) در ایران تغییر کرد و با ضربه زدن به منافع معنوی غربی ها باعث شد تا تئوری خیلی از اندیشمندان مبنی بر اینکه دین نمی تواند موفق باشد، به هم بریزد.
زاهدی به نقش پررنگ دین در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی در زمانی شکل گرفت که برای خیلی از متفکران آن زمان دین افیون توده ها بود و هیچ کدام از تحلیل گران بلوک شرق و غرب باور نمی کردند نظامی در پایان قرن بیستم بر پایه دینی شکل بگیرد.
وی در خصوص جنگ اقتصادی اظهار داشت : ترامپ همواره تاکید دارد که جنگ من اقتصادی است و تلاش می کند تا همواره مردم را به سختی انداخته و انقلاب اسلامی را از حرکت باز دارد، اما مردم باید هوشیار بوده و به جای درگیری سیاسی به دنبال پیشرفت و آبادنی ایران باشند.
استاندار قزوین یادآور شد: درگیری های سیاسی هیچ نان و آبی برای ملت ایران ندارد و همین مناقشات سیاسی است که ما را از خویشتن اخلاقی و دینی دور کرده است.
زاهدی یادآور شد: رمضان فرصتی است که از این غوغای مادی گرایی در عصر حاضر خارج شده و تلاش کنیم که همواره خودمان را به خداوند نزدیک کنیم.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اعتیاد در دانشجویان به توسعه علمی کشور آسیب می زندسرمایه گذاران حوزه گردشگری نباید اسیر کاغذبازی شوندتشکیل چهار سمن حوزه جوانان در قزوینافزایش ساعت کار موزه های قزوین به مناسبت عید غدیر خم۳۲۰۷ نفر به مراکز مشاوره بهزیستی قزوین مراجعه کردنداحداث سه طرح انتقال آب در آوجراه‌اندراه‌اندازی سامانه گزارش تخلفات انتخاباتی تا پایان هفته شرایط جوی استان پایدار استکاهش 15 تا 20 درصد قیمت مسکن در بازارقوانین مصوب در حقوق کودکان برای حمایت از آنان کافی نیستمسابقات جام حذفی والیبال نشسته کشور در قزوین آغاز شدنمایندگان آموزش و پرورش قزوین در جشنواره سفیران سلامت درخشیدند۸۹۷ کودک بازمانده از تحصیل در قزوین شناسایی شد۱۸ آرایشگاه زنانه و ۱۱ سفره‌خانه غیرمجاز در قزوین مهر و موم شدندشهر محمدیه قابلیت تبدیل شدن به شهرستان را دارد۱۲۶ طرح گازرسانی در هفته دولت افتتاح می شودپایش زیست محیطی در ۱۴ مرکز درمانی قزوین آغاز شدسرعت بخشی به فرایند سرمایه‌گذاری در قزوینپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبهرویداد استارت آپی کارآفرینی گردشگری در قزوین برگزار می شود
درصورت وقوع جنگ هسته ای میان آمریکا و روسیه چه اتفاقی می افتد؟مدیرعامل ایران خودرو در دفتر کار خود بازداشت شدپسر قربانی اسیدپاشی پدر/ برج 22 طبقه آتش گرفتحاضر نبودن ساندویچ جنایت آفریداستخدام برنامه نویس وب سایت در تهراناستخدام برنامه نویس بک اند و فرانت اند در تهرانرایگان شدن ویدیوهای اختصاصی یوتیوبفوری؛ شوک به پرسپولیس وارد شد!4 گزینه وزارت ورزش برای مدیر عاملی پرسپولیسزرینچه: یک مهاجم جدید می خواهیم/ استراماچونی انصافا خوب کار کرده استمقصد مائورو ایکاردی سرانجام مشخص شد؟مدیرعامل ایران خودرو تغییر می کنداخبار مربوط به بازنشستگان در سال 98زمان واریز معوقات فرهنگیان اعلام شدعوامل برکناری مدیرعامل ایران خودرو تشریح شدوضعیت بازار خودرو هفته آینده تغییر خواهد کردمدیرعامل ایران خودرو امروز برکنار می شودپیش بینی کاهش قیمت خودرو در هفته آینده2 مدیر ارشد ایران خودرو بازداشت شدعلیزاده وکیل سابق نجفی: از 2 اسلحه به میترا استاد شلیک شده! +فیلم
اولین شهید ایرانی جنگ جهانی دوم کیست؟اشتغال زایی 4 حلقه چاه برای 4000 نفر!فایل کامل تحقیق درباره اکولوژی (جامعه و کشاورزی)فایل کامل تحقیق درباره اکوتکنولوژیفایل کامل تحقیق درباره اکو (سازمان همکاری اقتصادی)فایل کامل تحقیق درباره اکو و موانع همگراییفایل کامل تحقیق درباره اقسام ضرر و خسارت در حقوق ایرانفایل کامل تحقیق درباره آفرینشفایل کامل تحقیق درباره ارز و یکسان سازی نرخ آنفایل کامل تحقیق درباره آدم رباییفایل کامل تحقیق درباره آشنایی با مشاوره خانوادهفایل کامل تحقیق درباره اصول و مبانی تمرین و آمادگی جسمانیفایل کامل تحقیق درباره اضطراب اجتماعیفایل کامل تحقیق درباره اعتیادفایل کامل تحقیق درباره اقتصاد سیاسیفایل کامل تحقیق درباره اقدامات امیر کبیر برای جلوگیری از شیوع وبافایل کامل تحقیق درباره اکراه و اجبار در حقوقفایل کامل تحقیق درباره اقلیم شناسی تبریزفایل کامل تحقیق درباره اقلیم در ساختمانپوگبا مانع برتری شیاطین سرخ شد!