۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير  | 2019 7 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 136 کد مطلب: 52611  

۲۴ میلیون کیلوگرم آرد بین روستائیان قزوین توزیع شد

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: در یک سال گذشته ۲۴ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۶۸۸ کیلو آرد روستایی در بین روستائیان استان توزیع شده است.
۱۳۹۸ دوشنبه ۳ تير ساعت 09:33

صدای قزوین - محمود محمودی با بیان اینکه تعاونی‌ها در قبل و بعد از تولید نقش مهمی دارند، تاکید کرد: تأمین و توزیع نهاده‌های دامی و کشاورزی قبل از تولید، بازاریابی و بازار رسانی موجب رونق تولید محصولات کشاورزی و دامی خواهد شد.


رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین از خرید بیش از ۳۱۷ هزار تن انواع محصولات کشاورزی به صورت تضمینی، توافقی و حمایتی از کشاورزان توسط سازمان تعاون روستایی استان در سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: از این میزان بالغ بر ۷۱ هزار تن گندم و کلزا به صورت تضمینی، ۲۴۴ هزار و ۶۱۷ تن سایر محصولات به صورت توافقی و ۲ هزار و ۸۷ تن انواع محصولات کشاورزی به صورت حمایتی خریداری شده است.

این مسئول در خصوص خدمات رسانی به روستاها و توزیع مواد سوختی توسط شبکه تعاون روستایی، اعلام کرد: در سال گذشته ۳۹۱۶۶ هزار لیتر انواع مواد سوختی شامل بنزین، گازوئیل و نفت سفید و همچنین ۳۷۰۱۲۰ کیلو گاز در بین روستاییان استان توزیع شد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف شبکه تعاونی‌های روستایی ارائه خدمات مناسب به روستاییان و کشاورزان است، گفت: در این راستا این سازمان با ۳۰۰ فروشندگی مواد سوختی در روستاهای استان، عاملیت توزیع مواد سوختی را برعهده دارد.

محمودی همچنین با اشاره به ساماندهی فروشگاه‌های مصرف و فروشندگی‌های مواد سوختی، بیان کرد: در این مدت ۹ فروشندگی مواد سوختی و ۶ فروشگاه مصرف ساماندهی و ۴ مرکز خرید محصولات کشاورزی تجهیز و استانداردسازی شده است.

وی با اعلام اینکه در یک سال گذشته ۲۴ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۶۸۸ کیلو آرد روستایی در بین روستائیان استان توزیع شده است، گفت: عمده شرکت‌های تعاونی روستایی عامل توزیع آرد روستاییان هستند.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار و ۲۷۳ نفر بهره بردار عضو نظام صنفی کشاورزی شدند، تصریح کرد: فعالان بخش کشاورزی و منابع طبیعی که در بخش تولید و خدمات مجوزهای لازم را کسب کرده اند به عضویت نظام صنفی در می آیند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت یک هزار و ۲۶۱ فقره پروانه فعالیت نظام صنفی صادر شده است، تصریح کرد: کشاورزان و تولیدکنندگان صنعتی و سنتی مکلفند پروانه فعالیت خود را برابر مقررات از نظام‌های صنفی کارهای کشاورزی دریافت کنند.

محمودی به تولید و توزیع بذر گواهی شده در شرکت‌های تعاون روستایی استان اشاره کرد و افزود: در سال گذشته یک هزار و ۶۶۰ تن انواع بذر اصلاح شده تولید و فرآوری شده است.

وی در ادامه از توزیع ۲ هزار و ۵۵۶ تن انواع بذر اصلاح شده در استان خبر داد و گفت: هدف از توزیع این نوع بذور بالا بردن میزان کمی محصولات کشاورزی است و بذر زمانی ارزش دارد که دارای صفات ارزشمند زراعی بوده و ارزش یک محصول گیاهی نیز به میزان قابل ملاحظه‌ای به کیفیت بذر بستگی دارد.

این مسئول با اشاره به اجرای طرح‌های کشاورزی حفاظتی در سطح ۵۰۰ هکتار و طرح مبارزه تلفیقی با آفات در سطح ۳۰ هکتار از اراضی قزوین، تصریح کرد: در این طرح اجرای شیوه‌های جدید خاک ورزی، روش‌های صحیح کاشت، شیوه‌های کاهش اثرات خشکسالی و افزایش بهره وری در تولید رعایت می‌شود.

وی همچنین از تأمین و توزیع ۳۰۴ دستگاه انواع ادوات و دنباله بندهای کشاورزی توسط شبکه تعاون روستایی استان خبر داد.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: در سال گذشته ۴۱ هزار و ۲۹۳ تن کود شیمیایی، ۲۲۰ تن کودهای ریز مغذی و ۵۰ تن انواع کودهای آلی و زیستی در بین کشاورزان توزیع شد.

این مسئول از تهیه و توزیع ۵۷ هزار و ۲۹۵ تن انواع نهاده‌های دامی خبر داد و اظهار کرد: این نهاده‌ها شامل کنجاله سویا، ذرت دانه‌ای، جو و سبوس گندم بوده است.

محمودی همچنین در ادامه از توزیع ۳۴ هزار و ۷۵۱ کیلوگرم / لیتر سموم شیمیایی خبر داد و گفت: توزیع سموم با کیفیت و به قیمت مناسب توسط شبکه تعاون روستایی صورت می‌گیرد و کارشناسان فنی سازمان برآن نظارت کامل دارند.

وی با بیان اینکه توزیع میوه طرح تنظیم بازار ایام پایانی سال ۹۷ و آغازین سال ۹۸ موفقیت آمیز بوده است، اعلام کرد: سال ۹۶-۹۷، ۱۴۵۰ تن میوه و امسال بیش از ۲۲۰۰ تن میوه در بین مردم توزیع شد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
بهره مندی ۱۲ شهرک صنعتی قزوین از گاز طبیعیبرق نقاطی از استان قزوین قطع می شودافزایش شهریه مهدکودک های قزوینپروانه فعالیت موزه ملت در قزوین صادر شدکتابخانه ها در توسعه فرهنگی و رشد جامعه نقش بسزایی دارندچهار جودو کار قزوینی در اردوی تیم ملیتکریم سرمایه گذار را جدی بگیریمقطع درخت در الموت قزوین جان ۲ کارگر را گرفتسرانه آموزش مهارتی در قزوین فوق العاده پایین استپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبهقزوین ظرفیت میزبانی مسابقات ملی هندبال را داردرییس جدید هیات هندبال قزوین انتخاب شدابطال برخی مجوزهای مجتمع های خدمات رفاهی در قزوینکاراته کای قزوینی به نشان برنز آسیا دست یافتدر صحنه انتخابات ، نظارت مکمّل اجراستپیکر جوان غرق شده در رودخانه زیاران پیدا شد«داود محمدی» بار دیگر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شدیک مدیریت جدید به ساختار تشکیلاتی شهرداری قزوین اضافه شدمعابر بیش از ۲۰۰ روستا در قزوین آسفالت می‌شودچشمه های الموت غربی قزوین ضد عفونی شد
یک مدیریت جدید به ساختار تشکیلاتی شهرداری قزوین اضافه شداختصاص ۲۸۰ میلیارد ریال به طرح های آبخیزداری قزوینرکورد تعمیرات نیروگاهی در قزوین شکسته شدجریمه ۳۵۰ میلیونی برای احتکار شکر و برنج در قزوین۲۶۰ عنوان برنامه فرهنگی در استان قزوین برگزار شد۱۱ بنای تاریخی قزوین در دست مرمت هستندچشمه های الموت غربی قزوین ضد عفونی شدمعابر بیش از ۲۰۰ روستا در قزوین آسفالت می‌شود«داود محمدی» بار دیگر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شدپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبهپیکر جوان غرق شده در رودخانه زیاران پیدا شدکاراته کای قزوینی به نشان برنز آسیا دست یافتدر صحنه انتخابات ، نظارت مکمّل اجراسترییس جدید هیات هندبال قزوین انتخاب شدابطال برخی مجوزهای مجتمع های خدمات رفاهی در قزوینقزوین ظرفیت میزبانی مسابقات ملی هندبال را داردسرانه آموزش مهارتی در قزوین فوق العاده پایین استقطع درخت در الموت قزوین جان ۲ کارگر را گرفتپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبهتکریم سرمایه گذار را جدی بگیریم
نازعات؛ جزایری مفید تر از ناو های هواپیمابر/ توسعه اشراف اطلاعاتی و عملیاتیعکس کاور جدید خواننده ماکان بند +عکسچپ چپ نگاه کردن سفیر عربستان به ظریف! +تصویریهمه آنچه که باید از نیروهای ویژه سپاه (S.N.S.F) بدانید!تکذیب مطالب منتسب به قاضی بابایی در مورد پرونده قتل علیرضا شیرمحمدعلی در یکی از روزنامه ها/تمامی اظهارات منتسب شده به متهمان در جلسه دادرسی کذب است و با واقعیات موجود در پرونده همخوانی نداردحجا ب قبل و بعد خا نم مجری! + عکسفیلم جنجالی استندآپ کمدی علیرضا خمسه در کاناداماجرای استندآپ کمدی تحقیرآمیز علیرضا خمسه در خارج از کشورپاسخ محسن رضایی به کیهان در مورد پذیرش قطعنامه: من معتقد به ادامه جنگ بودم اگر...چهره جدید نرگس محمدی متفاوت تر از همیشه/ عکسبنیامین بهادری و همسر با حجابش در سفر+عکساستندآپ جنجالی علیرضا خمسه در کانادانامه جمعی از مشاوران میرحسین موسوی به روحانیسردار شادمانی: احتمال می دهیم که آمریکایی ها پهپاد های خودشان را زده باشندنقض قانون توسط نفتکش انگلیسی تحت اسکورت ناوچه جنگی / در اعمال قانون و حاکمیت ملی در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه عمل می کنیمبیستمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایهقیمت خودرو باز هم کاهش یافتپیام تبریک خاص خانم بازیگر برای مهدی طارمی + عکستبریک جالب خانم بازیگر به مهدی طارمی برای تولدش! +عکسروش عجیب کارمند تنبل اداره پست برای ارسال نامه+عکس
اذعان لندن به شکست سیاست اسکورت!عادل و صداوسیما در چالش شفافیتاصلی ترین دلیل ریزش قیمت ها در بازار خودرو چیست ؟در بوسنی یک مسجدهم نساختیمانگلیسی‌ها: تحقیر شدیمزدا شرایط دریافت حق ازدواج بیمه شدگان تامین اجتماعی را اعلام کردقیمت روز خودروهای داخلی در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - قیمت خودرو به کف رسید؟فرزند میترا استاد در سومین جلسه دادگاه شهردار سابق حاضر شد۳۰۱دستگاه اتوبوس جابه جایی مسافران در مکه مکرمه را عهده دارندپاسخ علی دایی به خبرنگاران درباره حضور در دادگاه کیفری: به شما ربطی ندارد که مثل اختاپوس دور من را گرفته‎ایدملکه، مادربزرگ من است!برخی اظهارات مسوولان با اعصاب مردم بازی می کندحضور علی دایی در دادگاه کیفری تهرانشیر شاه سلطان باکس آفیس شدجزییات تازه از فرصت طلایی برانکو به پرسپولیسجرییات بیشتر از فیش حقوقی 20 میلیونی معاون آقای وزیرغایبان بزرگترین رویداد سینمایی کشور در سال 98 را بشناسید/ تصاویرادامه جهش قیمت نفت در واکنش به توقیف نفتکش انگلیسیاستخدام نیروی چرخکار مانتو دوز ماهر و اتوکار در همداناستخدام تعدادی بازاریاب جهت پخش آب معدنی در قم