۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد  | 2019 8 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 125 کد مطلب: 52826  

رئیس هیات پزشکی ورزشی قزوین انتخاب شد

محمدرضا مدبر روز چهارشنبه با کسب حداکثر آرا به مدت چهار سال به ریاست هیات پزشکی ورزشی قزوین انتخاب شد.
۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۹ تير ساعت 14:15

 صدای قزوین - این مجمع با حضور غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، عباس علایی مقدم مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین و سایر اعضای مجمع در اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین برگزار شد.


معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان قزوین در این مجمع با اشاره به عملکرد هیات پزشکی ورزشی در چهار سال گذشته گفت: با مدیریت بسیار خوب رییس سابق و سرپرست هیات، دفتر مجهز هیات پزشکی ورزشی تشکیل شد که در کل کشور کم نظیر بود.
افسانه حسن نایبی با اشاره به شرایط مناسب فیزیوتراپی ورزشکاران افزود: در این مدت ۱۹ ورزشکار برای مسابقات آسیایی و پاراآسیایی اعزام شدند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه در شهرستان ها هم شرایط خوبی برای ورزشکاران وجود دارد، گفت: در سال گذشته تعداد بیمه شدگان ورزشی استان به ۸۰ هزار و ۵۳۴ نفر ارتقا یافت که این عدد در طول سال های پیش بی سابقه است.
حسن نایبی افزود: تعداد بیمه شدگان در چشم انداز امسال نیز ۱۰۰ هزار نفر است که امیدواریم با تلاش مجموعه ورزش و جوانان و هیات ها روز به روز بر جمعیت ورزشکاران استان افزوده شود.

توسعه بیمه ورزشی در دستور کار هیات پزشکی ورزشی قزوین

رئیس جدید هیات پزشکی ورزشی نیز در این نشست با اعلام برنامه ها و اهداف خود گفت: بیمه ورزشی یکی از پتانسیل های قدرت هیات است و هرچه نسبت به آن اقبال بیشتری شود خدمات بهتری به ورزشکاران ارائه خواهد شد.
محمدرضا مدبر افزود: سال گذشته عملکرد هیات در این زمینه به ویژه در نیمه دوم سال به طور قابل توجهی رشد یافت و البته همکاری هیات ها نیز بسیار مثبت بود تا جایی که تعداد بیمه شدگان ورزشی به ۶ درصد کل جمعیت استان رسید.
وی اضافه کرد: یکی از مسائلی که در هیات پزشکی ورزش پیگیری خواهد شد عملکرد مبتنی بر برنامه است و در این راستا برنامه تفصیلی طراحی شده و روند پیشرفت آن بررسی خواهد شد.
مدبر، توسعه بخش فیزیوتراپی را از دیگر برنامه های هیات عنوان کرد و گفت: در این راستا نیاز است یک سری آیتم ها جهت خدمات بهتر به ورزشکاران از جمله مکان فعالیت همچنین دستگاه های مجهز تامین شود.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت راه اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی خواستار تامین فضای مورد نیاز شد.
مدبر، ماساژ ورزشی را نیز مهم دانست و خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان زیادی در دوره های ماساژ درمانی شرکت می کنند اما این افراد جذب مراکز غیر مجاز می شوند و اگر جایگاه مناسبی برای آنها ایجاد شود هم تیم های ورزشی از آنها بهره مند شده و هم درآمد آنها افزایش می یابد.
وی از خدمات درمانی به ورزشکاران نیز خبر داد و افزود: در قزوین نیروهای ارتوپدی و فیزیوتراپی خوبی فعالیت دارند که می توان از ظرفیت آنها استفاده کرد.
رئیس هیات پزشکی ورزشی افزود: نوجوانان و نونهالان در همه تیم های ورزشی جذب می شوند و سنجش سلامت آنها از ضروری ترین کارها است بنابراین باید زمینه انجام آن در استان فراهم شود.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
رویداد استارت آپی کارآفرینی گردشگری در قزوین برگزار می شودبازگشت کارخانه های نیمه تعطیل به چرخه تولید در اولویت قرار داردبرگزاری ۲۳۰ برنامه فرهنگی در قزوین توسط اوقافتولید سالانه چهار هزار تن پسته در بوئین زهرا۹۳ کودک قزوینی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند۱۶ دستگاه اجرایی در زمینه حفظ حقوق کودکان وظیفه دارندتامین ۹ هزار تن بذر غلات برای کشاورزان قزوینیافتتاح ساختمان جدید امور مالیاتی شهر محمدیهمحکومیت ۱۷۰ میلیون ریالی قاچاقچی البسه در قزویندو هکتار از اراضی کشاورزی البرز به زیر کشت گل محمدی رفت مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب شدقزوین میزبان رقابت های کارگری و جانبازان کشورمدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین معرفی شدجاذبه های گردشگری قزوین در نمایشگاه توانمندی‌های روستایی معرفی شدنقش آفرینی آزادگان در جامعه باید بیشتر شودراه های فرار مالیاتی بسته می‌شودافراد ناتوان باید از پذیرش مسوولیت خودداری کنندنظارت دقیق موجب کارآمدی سیستم اداری می شودمعادن قزوین نیازمند باسکول هستندرفع نقاط حادثه خیز در استان قزوین در اولویت قرار دارد
دو هکتار از اراضی کشاورزی البرز به زیر کشت گل محمدی رفت قزوین میزبان رقابت های کارگری و جانبازان کشورمدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب شدبرگزاری ۲۳۰ برنامه فرهنگی در قزوین توسط اوقافنظارت دقیق موجب کارآمدی سیستم اداری می شودافراد ناتوان باید از پذیرش مسوولیت خودداری کنندراه های فرار مالیاتی بسته می‌شودنقش آفرینی آزادگان در جامعه باید بیشتر شودجاذبه های گردشگری قزوین در نمایشگاه توانمندی‌های روستایی معرفی شدمدیرکل جدید دیوان محاسبات استان قزوین معرفی شدمحکومیت ۱۷۰ میلیون ریالی قاچاقچی البسه در قزوینافتتاح ساختمان جدید امور مالیاتی شهر محمدیهتامین ۹ هزار تن بذر غلات برای کشاورزان قزوینی۱۶ دستگاه اجرایی در زمینه حفظ حقوق کودکان وظیفه دارند۹۳ کودک قزوینی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتندتولید سالانه چهار هزار تن پسته در بوئین زهرابازگشت کارخانه های نیمه تعطیل به چرخه تولید در اولویت قرار داردرویداد استارت آپی کارآفرینی گردشگری در قزوین برگزار می شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبه
تهران؛ میزبان سفیر فوق العاده دولت نجات ملی یمن/ پیروزی های مقاومت در عرصه سیاست و نبردآخرین اخبار معلمان و فرهنگیان در سال 98آقای مجری، سرباز شد! /عکسمصوبه جدید مجلس برای خودروسازان + جزییاتلجبازی مهراوه شریفی نیا با خودش + عکسروسیه: آمریکا و انگلیس عامل افزایش تنش در خلیج فارس هستندنجاتگران هلال احمر قزوین به 27 مصدوم حوادث امدادرسانی کردندانفجار کپسول سواری پیکان 2 خودرو را به آتش کشیدعفونت تنفسی، علت مرگ ببرها در باغ وحش وکیل آباد مشهدوقوع زلزله 3.7 ریشتری در خلیج فارسکارت آزمون استخدام شرکت مهندسی منیراناقدام تحسین برانگیز آمازون به منظور کمک به نیازمندانبا غایبان قطعی پرسپولیس در دیدار افتتاحیه آشنا شوید !شکایت شفر از عملکرد پاتوسی و خط میانی اش در بنی یاساختلاف فتحی و استراماچونی بالا گرفت؟ دو میلیون یورو بده، فسخ کنترائوره؛ عامل اختلاف فتحی و استراماچونیسروکله آقای معاون مستعفی باشگاه استقلال پیدا شداخبار نگران کننده و عجیب پس از مصاحبه احساسی بمب نقل و انتقالات پرسپولیستمجید کالدرون از مدافع جوان پرسپولیسآخرین وضعیت هروویه میلیچ -استقلال