۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند  | 2020 2 Saturday
آرشیو خبر آمار بازدید: 56 کد مطلب: 55408  

فواره تحریم‌های کشور در حال پایین آمدن است

معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید گفت:فواره تحریم‌های کشور که از اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده بود هم اینک رو به پایین آمدن است.
۱۳۹۸ يکشنبه ۸ دي ساعت 09:49

 صدای قزوین - سردار ابوالحسن سلطان زاده روز شنبه در نشست تعاملی روابط عمومی معاونت سپاه صاحب‌الامر(عج) افزود:ایران اسلامی با شروع تحریم‌ها از اردیبهشت ماه،  پاسخ کوبنده‌ای به رفتارهای آمریکا نشان داده است و در گام نخست به جای فروش اورانیوم برای ذخیره سازی و افزایش سرعت غنی‌سازی آن اقدام کرد.

سلطان زاده افزود: ۲۵ تیم اروپایی در یک دوره ۶۰ روزه به کشور ایران سفر کردند تا واسطه کوتاه آمدن ایران در ارتباط با مذاکرات سیاسی آمریکا و ترامپ شوند در حالی که نمی‌دانستند ما وارد دوره راهبرد مقاومت فعال شده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: مذاکره ایران با آمریکا صورت نگرفت و هیچکدام از گروه‌های اروپایی و آسیایی نتوانستند به هدف خود دست یابند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید با اشاره به اینکه نابود کردن سنگین‌ترین، گران‌ترین و دوربردی‌ترین پهپاد آمریکایی نخستین نقطه عطف ورود ایران به دوره راهبرد مقاومت فعال خوانده می‌شود، گفت: توقیف کشتی متجاوز انگلیسی و دستگیری روح‌الله زم نیز از دیگر نقطه‌های عطف این دوره به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه دشمنان از اردیبهشت ماه سال گذشته برنامه ریزی‌های فراوانی را جهت بروز اغتشاش در ایران انجام دادند، خاطرنشان کرد: نخستین حرکت آمریکا در ابتدای اردیبهشت ماه سال ۹۷ خروج از برجام بود این در حالی است که ترامپ با خروج از برجام می‌خواست با هدف قرار دادن سایر گزینه‌ها، موضوعات جدیدی را برای مذاکره مطرح کند.  
سلطان زاده با بیان اینکه در تابستان سال ۹۷ نیز پروژه تابستان داغ معرفی شد و دشمنان منتظر بی‌ثباتی و نافرمانی مدنی در ایران بودند، تصریح کرد: خروجی گسترده تابستان داغ به یک حرکت کور داعشی در اهواز منجر شد در حالی که دشمن تلاش می‌کرد تا این ناکامی را در سال ۹۸ جبران کند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید اظهار داشت: همچنین دشمنان در ماه‌های بعد و در مقطع افزایش غیر طبیعی نرخ دلار، سکه، مسکن و کالاهای اساسی کلید واژه‌های قحطی و جنگ را جهت رعب و وحشت مردم پر رنگ می‌کردند.
وی ادامه داد:حرکت بعدی آمریکایی‌ها در آبان ماه سال ۹۷ تحریم صادرات نفت ایران بود که مجدد در این زمینه نیز با شکست مواجه شد.
سلطان زاده تصریح کرد: آمریکایی‌ها در دی ماه سال قبل تلاش می‌کردند تا ادبیات جنگ را پر رنگ جلوه دهند از این رو در تلاش بودند تا مسأله دستمزد کارکنان آموزش و پرورش و کارگران کارخانه‌ها را به یک اعتراض خطی و در نهایت به یک موجی از اعتراض تبدیل کنند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید گفت: دشمنان می‌خواستند که جشن ۴۰ سالگی انقلاب هرگز برپا نشود در حالیکه مقام معظم رهبری پیش از ۲۲ بهمن ماه سال جاری با علم به اینکه ما از گام نخست انقلاب عبور کرده‌ایم، بیانیه گام دوم انقلاب را مطرح کردند.
وی اضافه کرد: آمریکا همچنین سپاه انقلاب اسلامی را در فروردین ماه سال جاری تحریم کرد زیرا می‌دانست این مجموعه به عنوان یک قدرت بالا در کشور فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام داده است به همین دلیل سپاهیانی که در اردیبهشت‌ماه سال جاری به کمک سیل زدگان شتافته بودند از سوی آمریکا به عنوان یک مجموعه و گروه تروریستی تحریم شدند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه عاشورا به ما یاد داد امام بدون امت دست بسته است و اقتداری ندارد، اظهار داشت: امت بدون امام نیز هیچ خطری برای دشمنان نخواهد داشت.
وی اضافه کرد: امتی که امام داشته و از او تبعیت کند هرگز رنگ شکست را نخواهد دید این در حالی است که حماسه ۹ دی نیز تجلی پیوستگی امام و امت بود.
این مسئول افزود: امروز دشمن، این نقطه اتصال را نشانه گرفته است و سعی می‌کند در خلق بلواها، آشوب‌ها و فتنه‌های داخلی بین امت و امام فاصله ایجاد کند.
سلطان‌زاده تصریح کرد: طراحان خارجی و بازیگران داخلی فتنه تلاش می‌کنند از غفلت، جهالت، لجاجت یا خیانت برخی افراد برای ایجاد اغتشاش در کشور استفاده کنند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: نهم دی ماه، کلیدواژه‌های زیادی همچون بصیرت، فتنه، عاشورا و خواص را به ذهن انسان متبادر می‌کند.
وی با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی به سبب اینکه رنگ عاشورایی به خود گرفته بود مانا شد، عنوان کرد: هر پدیده‌ای که رنگ عاشورا به خود بگیرد ماندگار خواهد شد.
سلطان زاده با بیان اینکه دشمنان در فتنه سال ۸۸ با توهین به عاشورا اشتباه بزرگی را مرتکب شدند، تصریح کرد: مردم شریف ایران ممکن است در برخی از موارد با یکدیگر اختلاف سلیقه داشته باشند اما همگان در دفاع از دین و ولایت غیرتمندانه ایستادگی می‌کنند.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه عاشورا به ما درس زمان شناسی می‌دهد، گفت: مردم ایران پیرو مکتب امام حسین(ع) هستند و حضور به موقع آنها در صحنه، فتنه دشمنان را نقش بر آب کرد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
ملی پوشان قزوین به اردوی تیم‌های ملی دعوت شدندچهاردهه ادبیات قزوین بررسی شدانبار یک واحد تجهیزات پزشکی در قزوین تعطیل شد۱۰۸ هزار کیلومتر از راه‌های استان قزوین برف‌روبی شدبارش پراکنده باران پدیده قالب جوی قزوین استبانوان هنرمند قزوین در آرزوی حمایت مسوولانداروخانه‌هایی که ماسک را گران بفروشند پلمب می‌شوندجای تاسیسات آبی قزوین در حوزه گردشگری خالی است۳۲ مجتمع خدماتی قزوین میزبان مسافران نوروزی هستنداحضار ۲۰ متخلف انتخاباتی به دادسرای قزوینشمارش آرا در استان قزوین آغاز شدپر بیننده ترین اخبار هفته گذشته صدای قزوین پیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / شنبهکارآفرینان حوزه فرهنگ مورد حمایت قرار می‌گیرندبرخی صنایع قزوین حرف اول حوزه نفت و گاز کشور را می‌زنندسطح کشت صیفی‌جات در قزوین کاهش می‌یابددانشگاهیان قزوینی آماده خلق حماسه‌ای دیگر در دوم اسفندرسیدگی به پرونده زمین‌خواری هفت سنگان در تهران۹۱۵ طرح پاکسازی در محلات آلوده استان قزوین اجرا شده استساختمانهای قزوین ۱۶ سانتیمتر نشست دارد
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!
رضا صادقی متهم به قتل عمد!+عکستهیه مواد ضدعفونی کننده برای مدارسمدارس و دانشگاه‌های قم چند روز دیگر تعطیل شدند؟جان سینا و دختر ایرانی نامزد کردند+عکسخرید تمامی ماسک‌ها و توزیع رایگان میان خانواده‌ها | فروش ماسک در داروخانه‌ها ممنوع می‌شودابلاغ شیوه‌نامه نحوه استفاده از مترو برای مقابله با کرونا به شهرداری‌هامهدی هاشمی بازیگر «بی‌نظیر» شداعتراض نمادین بازیگر «جوکر» در کشتارگاه! +عکساعزام زائران ایرانی به عراق تا چهارم اسفند منتفی استآیا رنگ مو باعث ابتلا به سرطان می‌شود؟چگونه از خود در برابر ویروس کرونا محافظت کنیم؟مدارس قم تا چه روزی تعطیل استآخرین وضعیت پزشکی استاد «محمدرضاشجریان» +فیلمکرونا مراسم تجلیل از محمدعلی نجفی را هم لغو کردتیپ ورزشی مهناز افشار در آسانسور+عکسمتهم پرونده‌های آدم ربایی تهران به زندان منتقل شدعیادت استاد آواز از اسطوره موسیقی ایران+عکسمرز مهران به دلیل شیوع کرونا بسته شده است؟پلیس فتا: مراقب سودجویان ویروس کرونا باشید! +فیلمکرونا بزرگداشت کارگردان سرشناس را لغو کرد