۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند  | 2020 2 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 41 کد مطلب: 55807  

از تریبون‌ها صدای وحدت شنیده شود

استاندار قزوین در شورای اداری استان گفت:تریبون‌ها هر چقدر وحدت بخش باشد دشمن مأیوس می‌شود لذا همه تلاش کنیم صدای وحدت شنیده شود.
۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن ساعت 16:31

صدای قزوین - هدایت اله جمالی پور در شورای اداری استان به انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات امر مهمی است که باید زمینه مشارکت مردم و فراهم کردن رقابت حداکثری با وجود سلایق مختلف از سوی شورای نگهبان در آن مهیا شود تا مشارکت حداکثری محقق شود.


وی افزود: تریبون‌ها هر چقدر وحدت بخش باشد دشمن مأیوس می‌شود لذا همه تلاش کنیم صدای وحدت شنیده شود. کارهای مهم را بگوییم این دولت متعلق به نظام است اینقدر دولت را نکوبیم. دشمنان همواره فضایی ایجاد کرده اند تا دولت‌ها محکوم شوند، راه حفظ کشور فقط وحدت است.

استاندار قزوین افزود: جانبداری و استفاده از امکانات دولتی ممنوع است و شما باید امانتدار باشید و له یا علیه هیچ نامزدی وارد کار نشوید.

جمالی پور اظهارداشت: در شاخص درمانی وضعیت خوبی نداریم و شاخص تخت پایین است اگر بیمارستان‌های استیجاری حکم تخلیه بگیرند دچار بحران می‌شویم اما آمارها وضعیت را مطلوب نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: در بارگذاری اولیه دچار خطا هستیم و آماری که می‌دهیم ایراد دارد برای نمونه سرانه ورزش و آموزشی بالاست اما فضای ورزشی و مدارس ما فرسوده است لذا می‌توان گفت استان قزوین در همه شاخص‌ها پایین است اما در آمارها خوب دیده می‌شود که نمایندگان باید کمک کنند تا شرایط بهتر شود.

استاندار قزوین یادآور شد: در بودجه جاری و عمرانی وضعیت خوبی نداریم و لباسی که به تن قزوین دوخته اند در قواره ما نیست و هماهنگی دیده نمی‌شود در فصل بودجه هستیم و متأسفانه هیچ هماهنگی وجود ندارد و برای سال آینده نگران هستیم.

جمالی پور افزود: باید استان از روزمرگی خارج شود و چند کار خوب شکل گیرد، این همه واحد صنعتی داریم ولی بخش زیادی کارگر از استان‌های دیگر جذب شده و هم استانی‌های خودمان بیکار هستند.

وی یادآور شد: با وجود چهار هزار واحد صنعتی آمار ۱۱ درصدی بیکاری استان نگران کننده است.

استاندار قزوین افزود: لازم است مشکلات را شناسایی و اشتباهات و بی توجهی گذشته را جبران کنیم.

 

وی اظهارداشت: هر چند امسال ۱۵ میلیارد تومان به بودجه استان اضافه شده اما کم است و باید تدبیر کنیم تا اطلاعات و شاخص‌ها به روز شود و واقعیت‌ها را به مسئولان کشوری منتقل کنیم.

جلسات شورای اداری باید کاربردی باشد

استاندار قزوین تصریح کرد: باید جلسات شورای اداری کاربردی و مفید شود و بتوانیم مدیریت بهتری در استان صورت گیرد.

وی بیان کرد: صرفه جویی در ادارات در این شرایط مهم است و مدیران باید هم در منابع آب و برق و گاز و هم در اموال و بودجه و خودرو و سایر موارد صرفه جویی کنند.

استاندار قزوین یاداور شد: اگر هر کارمند ۱۰ برگ کاغذ مصرف نکند سالانه ۲۸۰۰ میلیارد تومان می‌شود و این در حالی است که دولت ۴۲ هزار میلیارد تومان یارانه می‌دهد اما برای هر نفر ۴۳ هزار تومان که کسی را راضی نمی‌کند و اگر این یارانه‌ها در زیرساخت هزینه می‌شد در ۱۰ سال مشکلات کشور رفع می‌شد.

وی گفت: باید فرهنگ سازی کنیم و در رسانه‌ها الگوی مصرف بدهیم زیرا شرایط سخت است و ما به مدیرانی نیاز داریم که درست مدیریت کنند.

جمالی پور افزود: مدیران با دستگاه‌های نظارتی همکاری کنند زیرا در شرایط جنگ اقتصادی هستیم. هر چند قوانین مهم است اما گاهی می‌توانیم خارج از آن تصمیم بگیریم تا کارها تسهیل شود و در این میان به همکاری شورای دستگاه نظارتی نیازمندیم.

وی افزود: بهره وری مهم و یک اصل است و مدیران باید مجموعه خود را تشویق کنند تا به این سمت بروند.

جمالی پور، ثبت اموال دولت را مهم دانست و گفت: برخی اموال ثبت شده لذا سامانه اموال راه اندازی شده و باید به روز و ساماندهی شود بویژه شهرداری‌ها در آن دقت کنند.

وی افزود: ارزیابی دستگاه‌ها در دستور کار است و بازدید از شهرستانها، حضور در مناطق و بررسی مشکلات و تشکیل جلسات در نمره ارزیابی مورد توجه است و نظر فرمانداران هم لحاظ می‌شود.

استاندار قزوین یادآور شد: پنجره واحد برای سرمایه گذاری شکل گرفته و استعلام ۲۰ روزه است و باید در کمترین زمان شکل بگیرد.

وی گفت: اختلاف دستگاه‌های اجرایی در استانداری بررسی می‌شود و هیچ شکایتی از دستگاه دولتی نداریم، مدیران حق ندارند از یکدیگر شکایت کرده و یا در رسانه‌ها علیه هم صحبت کنند زیرا این کار موجب بی اعتمادی می‌شود. 

منبع : استانداری قزوین کلید واژه ها : صدای قزوین , صدای وحدت ,       ثبت نظر آسان است "شما هم دیدگاه خود را بنویسید"


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 از تریبون‌ها صدای وحدت شنیده شود ۱۳۹۸ شنبه ۵ بهمن
وزارت آموزش و پرورش براساس سند تحول بنیادین حرکت می‌کنددادستان قزوین به شایعه پراکنان ویروس کرونا درفضای مجازی هشدار دادبرخورد با گرانفروشان و محتکران استان قزوین جدی استظرفیت تولید قارج خوراکی در قزوین به ۱۸ هزار تن رسیدورزشکاران قزوین با رعایت نکات بهداشتی ورزش کنندتوزیع سهام عدالت در قزوین تا یک هفته ادامه دارددو کاراته کا ملی پوش قزوینی راهی اتریش شدندموزه‌ها و اماکن تاریخی قزوین تا پایان هفته تعطیل شدسالن‌های ورزشی و مؤسسات آموزشی در قزوین تعطیل شدمدارس استان قزوین تا پایان هفته تعطیل شدمعطلی برج‌های دوقلوی قزوین در پیچ و خم نمای مشترکمسابقات قهرمانی کونگ فو جهان در ایران برگزار می‌شودایران در تولید تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب رو به خودکفایی استستاد نخبگان کمیته امداد قزوین آغاز به کار کردواژگونی خودرو در قزوین ۲ کشته برجای گذاشتپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبهماسک مورد نیاز استان قزوین تأمین می‌شودچهار رشته اسکیت به بازی‌های آسیایی وارد شده است۲۱ مطب متخلف در تاکستان به مراجع قضایی معرفی شدندحلقه نظارت بر تاسیسات گردشگری قزوین تنگ می‌شود
خودروی حامل البسه قاچاق در قزوین توقیف شدتجهیزات دامپزشکی خارج از شبکه توزیع در قزوین کشف شدمردم استان قزوین به اصول گرایان اعتماد کردندحلقه نظارت بر تاسیسات گردشگری قزوین تنگ می‌شودمشارکت سیاسی زنان قزوین به ثمر نشست۳۰۰ هزار اصله نهال در قزوین توزیع می‌شودآموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای قزوین تعطیل شدندبرگزاری چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین لغو شدچهار رشته اسکیت به بازی‌های آسیایی وارد شده استمردم برای خدمات درمانی غیرضروری به بیمارستان‌ها مراجعه نکنندتیم فوتبال کاسپین فردا بدون تماشاچی به میدان می‌رود۸۳ درصد جمعیت بیمه شده استان قزوین دفترچه بیمه رایگان دارندتمهیدات بهداشتی برای مقابله با کرونا در قزوین۲۱ مطب متخلف در تاکستان به مراجع قضایی معرفی شدندماسک مورد نیاز استان قزوین تأمین می‌شودمراکز، موسسات و دانشگاه های استان قزوین تعطیل شدندپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبهایران در تولید تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب رو به خودکفایی استمعطلی برج‌های دوقلوی قزوین در پیچ و خم نمای مشترکستاد نخبگان کمیته امداد قزوین آغاز به کار کرد
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!
یک همدانی هم بر اثر ابتلا به کرونا فوت کردتاریخ جدید چهار آزمون لغو شده وزارت بهداشت به دلیل کروناماجرای تصویر مربوط به فرد مبتلا به کرونا در تهرانلغو نمایشگاه های بهاره به دلیل شیوع کروناکرونا نه درمان می شود و نه واکسن داردنماز‌های جماعت و مراسمات مذهبی قم تعطیل شدبستری شدن مداح ایرانی به دلیل ابتلا به کرونا در دوبی+عکسپیشنهاد تعطیلی مدارس تا 15فرودین به رئیس مجلسلاغری بیش از حد علی عمرانی! +عکسهشدار جدی پلیس برای سفر نکردن به 7 استان‌ کشورتلویزیون بعد از مدت‌ها شجریان را نشان داد! +عکساسامی فوت شدگان بر اثر کرونا در قم را به معاون وزیر بهداشت دادم، منتظر استعفای حریرچی هستمواکنش سخنگوی سازمان هواپیمایی به ادعای ورود کرونا توسط شرکت هواپیمایی ماهانخبری خوب برای هواداران محمدرضا شجریانتنفس شجریان به حالت عادی برگشتعکس‌العمل رسول صدرعاملی به گرانی ماسکمعصومه ابتکار به نامه نیلوفر بیانی واکنش نشان دادیونیسف پاسخ داد؛ چگونه از خود و کودکان‌تان در برابر کرونا محافظت کنید!سامانه بارشی امشب وارد تهران می‌شودمدارس کدام استان‌ها تا آخر هفته تعطیل است؟