2 مجموعه خودروسازی در استان قزوین سرمایه‌گذاری می‌کنند

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان قزوین از سرمایه‌گذاری 2 مجموعه خودروسازی در استان قزوین خبر داد.

 صدای قزوین - حمیدرضا خانپور پیش از ظهر امروز در نشست مشترک استاندار قزوین با اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: در سال گذشته 123 سرمایه‌گذار وارد استان شده و در این استان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.


وی افزود: برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تنها در سال گذشته بیش از 162 هکتار زمین به بخش خصوصی واگذار شده تا زمینه سرمایه‌گذاری این بخش در شهرک‌ها تسهیل شود.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان قزوین از ورود 2 سرمایه‌گذار برای راه‌اندازی واحد خودروسازی خبر داد و بیان کرد: در گام نخست اقدامات اولیه برای راه‌اندازی یک واحد در شهرک صنعتی خرمدشت انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه سال 98 را سال شکوفایی بخش صنعت در استان قزوین می‌دانیم، اضافه کرد: توسعه شهر‌های صنعتی تقاضا محور، جذب سرمایه‌گذار جدید و بازدید از سفرا و رایزنان کشورهای خارجی از دیگر برنامه‌هایی است که برای کمک به بخش خصوصی در سال 98 در دستور کار قرار گرفته است.

خانپور بیان کرد: یکی از اقدامات مهمی که امیدواریم بتوانیم در سال جدید آن را محقق کنیم این است که بتوانیم از 205 واحد تعطیل شده در شهرک‌ها، 50 درصد آن را فعال کنیم.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم قزوین را به جایگاه قبلی خود که قطب صنعتی بوده بازگردانیم و زمینه‌ی اشتغال پایدار را در استان فراهم کنیم.
منتشر شده توسط روزنامه ولایت در تاریخ ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين
کدخبر:51382منبع:روزنامه ولایت تاریخ انتشار:۱۳۹۸ بيست و ششم فروردينلینک خبر: http://www.sedayeqazvin.ir/Pages/News-51382.aspx